Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - razor1914 - 21-02-2013 22:20

Mam to samo wyplata na ponad 3 $ stoi w miejscu od trzech dni, za to na surveymad wypłacili bez problemu.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 21-02-2013 22:32

mi stoi wypłata poniedziałkowa natomiast późniejsze 2 mi doszły. Ale zawsze dochodzą Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 21-02-2013 23:45

(21-02-2013 22:14)ciekma napisał(a):  nie martw się czasami tak jest ja dostałem wczoraj ok 20 bloka na IP i dalej mam ale jutro powinno być ok. A jakiego tego bana? Co Ci pisze?


You've done all we have for you.

But thanks for coming back! Unfortunately there is a limit on the amount of work any one person can complete and we've detected that you also worked on this task via another rewards site. Glad you like it so much! If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference 'Bad Work Limit Tracking' in the title of your post.

Find more to do on the Task Listing.

coś takiego Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 21-02-2013 23:46

A już się bałem że stały ban jakiego ja miałem Smile no to się nie martw mi też jeszcze trzyma blok ilość jutro powinno być ok Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 22-02-2013 06:23

A ja mam coś takiego

Bummer
An error occurred.

ps odpisali na tickety, nie mieli środków na paypalu, mają je mieć dziś w piatek,

teraz wlasnie doszla jedna wypłata na 6$ Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 22-02-2013 17:46

jak z wypłatami Smile??

bo czekam z środy,czwartku nic Tongue


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - tiumer - 22-02-2013 17:55

Wypłaty dochodzą, ale z opóźnieniem. Mi dopiero wczoraj z poniedziałku przyszło.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 22-02-2013 18:15

Czy miał ktoś taki problem?

Bummer
An error occurred.


Nie mogę żadnego tasku w nowej odsłonie robić Sad masakra


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 22-02-2013 18:16

hmm dziwne,pisz do supportu może ten błąd tylko na surveywage??


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - miniek9090 - 22-02-2013 18:30

a ktoś moze powiedziec ktore oferty wykonywac?