Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-10-2012 16:16

(18-10-2012 16:09)Secret napisał(a):  
(18-10-2012 16:01)tomazzi napisał(a):  ogólnie trochę tak Smile
w anno wysyłasz sms by się zarejestrować, tutaj tego nie masz i w anno masz już x tysięcy osób więc gra od startu już jest ciężka, tutaj wszystko dopiero się zaczyna także łatwo grać, bawić się i do czegoś dojść

no to chyba trzeba spróbować , zobaczyć czy lepsza możliwość zarobku niż w Anno1777 Big Grin

tutaj masz sam możliwość zarobku Smile bez zainwestowania własnych środków troszkę zejdzie, jeśli zainwestujesz swoje środki to wiadomo szybciej się rozwiniesz, szybciej będziesz zarabiał, szybciej ci się inwestycja zwróci i szybciej będziesz na plus Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Secret - 18-10-2012 16:21

(18-10-2012 16:16)tomazzi napisał(a):  
(18-10-2012 16:09)Secret napisał(a):  
(18-10-2012 16:01)tomazzi napisał(a):  ogólnie trochę tak Smile
w anno wysyłasz sms by się zarejestrować, tutaj tego nie masz i w anno masz już x tysięcy osób więc gra od startu już jest ciężka, tutaj wszystko dopiero się zaczyna także łatwo grać, bawić się i do czegoś dojść

no to chyba trzeba spróbować , zobaczyć czy lepsza możliwość zarobku niż w Anno1777 Big Grin

tutaj masz sam możliwość zarobku Smile bez zainwestowania własnych środków troszkę zejdzie, jeśli zainwestujesz swoje środki to wiadomo szybciej się rozwiniesz, szybciej będziesz zarabiał, szybciej ci się inwestycja zwróci i szybciej będziesz na plus Smile


no tak , a ile trzeba zainwestować żeby szybciej się to rozwinęło ? Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-10-2012 16:25

(18-10-2012 16:21)Secret napisał(a):  
(18-10-2012 16:16)tomazzi napisał(a):  
(18-10-2012 16:09)Secret napisał(a):  
(18-10-2012 16:01)tomazzi napisał(a):  ogólnie trochę tak Smile
w anno wysyłasz sms by się zarejestrować, tutaj tego nie masz i w anno masz już x tysięcy osób więc gra od startu już jest ciężka, tutaj wszystko dopiero się zaczyna także łatwo grać, bawić się i do czegoś dojść

no to chyba trzeba spróbować , zobaczyć czy lepsza możliwość zarobku niż w Anno1777 Big Grin

tutaj masz sam możliwość zarobku Smile bez zainwestowania własnych środków troszkę zejdzie, jeśli zainwestujesz swoje środki to wiadomo szybciej się rozwiniesz, szybciej będziesz zarabiał, szybciej ci się inwestycja zwróci i szybciej będziesz na plus Smile


no tak , a ile trzeba zainwestować żeby szybciej się to rozwinęło ? Smile

zależy jak szybko chcesz wystartować i szybciej zarabiać
1 firma wliczając licencję, maszynę, oddziały i miejsca pracy to koszt 20-25 e


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Secret - 18-10-2012 16:26

[/quote]

zależy jak szybko chcesz wystartować i szybciej zarabiać
1 firma wliczając licencję, maszynę, oddziały i miejsca pracy to koszt 20-25 e
[/quote]

to jeszcze nie tak dużo , myślałem , że więcej Tongue można spróbować , a Ty coś inwestowałeś ?


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 18-10-2012 16:29

Hmm mam dylemat co kupić za 1 € stanowisko sprzedarzy czy miejsce pracy, ale chyba kupię miejsce pracy
tomazzi a ty jak sądzisz?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-10-2012 16:30


zależy jak szybko chcesz wystartować i szybciej zarabiać
1 firma wliczając licencję, maszynę, oddziały i miejsca pracy to koszt 20-25 e
[/quote]

to jeszcze nie tak dużo , myślałem , że więcej Tongue można spróbować , a Ty coś inwestowałeś ?
[/quote]

tak w 1 fabrykę na razie z która nie długo będę ruszał Smile
zbieram troszkę środków na koncie by mieć aux na działania w firmie Smile


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-10-2012 16:31

(18-10-2012 16:29)mmichal013 napisał(a):  Hmm mam dylemat co kupić za 1 € stanowisko sprzedarzy czy miejsce pracy, ale chyba kupię miejsce pracy
tomazzi a ty jak sądzisz?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

wiesz co na twoim miejscu bym dołożył stanowisko bo im większa ilość produkcji tym więcej na sprzedaż a mając więcej na sprzedaż dopiero wtedy w stanowisko sprzedaży na rynku międzynarodowym


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 18-10-2012 16:33

(18-10-2012 16:31)tomazzi napisał(a):  
(18-10-2012 16:29)mmichal013 napisał(a):  Hmm mam dylemat co kupić za 1 € stanowisko sprzedarzy czy miejsce pracy, ale chyba kupię miejsce pracy
tomazzi a ty jak sądzisz?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

wiesz co na twoim miejscu bym dołożył stanowisko bo im większa ilość produkcji tym więcej na sprzedaż a mając więcej na sprzedaż dopiero wtedy w stanowisko sprzedaży na rynku międzynarodowym

Też tak sądziłem bo to co wyprodukuje to zaraz znika

Ps. ile masz produktywności?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-10-2012 16:39

(18-10-2012 16:33)mmichal013 napisał(a):  
(18-10-2012 16:31)tomazzi napisał(a):  
(18-10-2012 16:29)mmichal013 napisał(a):  Hmm mam dylemat co kupić za 1 € stanowisko sprzedarzy czy miejsce pracy, ale chyba kupię miejsce pracy
tomazzi a ty jak sądzisz?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

wiesz co na twoim miejscu bym dołożył stanowisko bo im większa ilość produkcji tym więcej na sprzedaż a mając więcej na sprzedaż dopiero wtedy w stanowisko sprzedaży na rynku międzynarodowym

Też tak sądziłem bo to co wyprodukuje to zaraz znika

Ps. ile masz produktywności?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Wydajność
4,901%


Odp: RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 18-10-2012 16:43

(18-10-2012 16:39)tomazzi napisał(a):  
(18-10-2012 16:33)mmichal013 napisał(a):  
(18-10-2012 16:31)tomazzi napisał(a):  
(18-10-2012 16:29)mmichal013 napisał(a):  Hmm mam dylemat co kupić za 1 € stanowisko sprzedarzy czy miejsce pracy, ale chyba kupię miejsce pracy
tomazzi a ty jak sądzisz?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

wiesz co na twoim miejscu bym dołożył stanowisko bo im większa ilość produkcji tym więcej na sprzedaż a mając więcej na sprzedaż dopiero wtedy w stanowisko sprzedaży na rynku międzynarodowym

Też tak sądziłem bo to co wyprodukuje to zaraz znika

Ps. ile masz produktywności?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Wydajność
4,901%

Czyli jak będziesz miał produktywności ok. 10% będziesz na raz produkował już połowę produktu Big Grin

Oferty pracy niektórych są bardzo wysokie, czyżby nagły wzrost zarobków
[Obrazek: u8uta4es.jpg]

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2