Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWE - FINBEE 15 € - FINANZE 30 € - CRYPTO - 37.5 $ - inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: NOWE - FINBEE 15 € - FINANZE 30 € - CRYPTO - 37.5 $ - inne (/Temat-NOWE-FINBEE-15-%E2%82%AC-FINANZE-30-%E2%82%AC-CRYPTO-37-5-inne-164218)



RE: NOWOŚĆ - AXIMETRIA ( 30 $ ) , LENNDY + stała oferta (XendPay itp) - kakuprop - 09-06-2020 15:24

moge prosic o info o Aximetrii


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Nokha - 13-06-2020 18:12

Dziękuje za opinię! Smile

Kolejna nowość :

Twino to nowa oferta w stylu Via Invest , Lenndy, po zainwestowaniu minimum 100 euro otrzymujemy bonus 20 euro + refback! Najkrótsze inwestycje trwają 30 dni.



NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Stachu - 14-06-2020 08:18

(13-06-2020 18:12)Nokha napisał(a):  
Dziękuje za opinię! Smile

Kolejna nowość :

Twino to nowa oferta w stylu Via Invest , Lenndy, po zainwestowaniu minimum 100 euro otrzymujemy bonus 20 euro + refback! Najkrótsze inwestycje trwają 30 dni.


Bonus 20€ można od razu wypłacić czy trzeba czekać pare miesięcy tak jak w przypadku Via?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Nokha - 14-06-2020 09:02

(14-06-2020 08:18)Stachu napisał(a):  
(13-06-2020 18:12)Nokha napisał(a):  
Dziękuje za opinię! Smile

Kolejna nowość :

Twino to nowa oferta w stylu Via Invest , Lenndy, po zainwestowaniu minimum 100 euro otrzymujemy bonus 20 euro + refback! Najkrótsze inwestycje trwają 30 dni.


Bonus 20€ można od razu wypłacić czy trzeba czekać pare miesięcy tak jak w przypadku Via?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Od razu można sobie to wypłacić, co do Via to czytałem, że jest sposób żeby to ominąć inwestując bonus po prostu Smile


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - tomgrim - 14-06-2020 09:45

Cytat:Od razu można sobie to wypłacić, co do Via to czytałem, że jest sposób żeby to ominąć inwestując bonus po prostu Smile

Ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie ma znaczenia czy zainwestowane pieniądze w Via pochodzą z bonusu czy nie. Nie wypłacisz tych 15e przed upływem pół roku.
Wiem coś na ten temat bo dość długo kopałem się z supportem Wink
"Unfortunately, requested amount includes received bonus amount that can not be withdrawn yet. "


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Nokha - 14-06-2020 10:21

(14-06-2020 09:45)tomgrim napisał(a):  
Cytat:Od razu można sobie to wypłacić, co do Via to czytałem, że jest sposób żeby to ominąć inwestując bonus po prostu Smile

Ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie ma znaczenia czy zainwestowane pieniądze w Via pochodzą z bonusu czy nie. Nie wypłacisz tych 15e przed upływem pół roku.
Wiem coś na ten temat bo dość długo kopałem się z supportem Wink
"Unfortunately, requested amount includes received bonus amount that can not be withdrawn yet. "

Dzięki za informację , wycwanili się z tą zmianą regulaminu, na szczęście w przypadku Twino można od razu zlecić sobie bonusowe 20 euro do wypłaty Smile


NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Stachu - 14-06-2020 10:37

(14-06-2020 10:21)Nokha napisał(a):  
(14-06-2020 09:45)tomgrim napisał(a):  
Cytat:Od razu można sobie to wypłacić, co do Via to czytałem, że jest sposób żeby to ominąć inwestując bonus po prostu Smile

Ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie ma znaczenia czy zainwestowane pieniądze w Via pochodzą z bonusu czy nie. Nie wypłacisz tych 15e przed upływem pół roku.
Wiem coś na ten temat bo dość długo kopałem się z supportem Wink
"Unfortunately, requested amount includes received bonus amount that can not be withdrawn yet. "

Dzięki za informację , wycwanili się z tą zmianą regulaminu, na szczęście w przypadku Twino można od razu zlecić sobie bonusowe 20 euro do wypłaty Smile


Czy jest problem, żeby znaleźć inwestycje na 30 dni? Czy cały czas coś się znajdzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Nokha - 14-06-2020 10:51

(14-06-2020 10:37)Stachu napisał(a):  
(14-06-2020 10:21)Nokha napisał(a):  
(14-06-2020 09:45)tomgrim napisał(a):  
Cytat:Od razu można sobie to wypłacić, co do Via to czytałem, że jest sposób żeby to ominąć inwestując bonus po prostu Smile

Ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie ma znaczenia czy zainwestowane pieniądze w Via pochodzą z bonusu czy nie. Nie wypłacisz tych 15e przed upływem pół roku.
Wiem coś na ten temat bo dość długo kopałem się z supportem Wink
"Unfortunately, requested amount includes received bonus amount that can not be withdrawn yet. "

Dzięki za informację , wycwanili się z tą zmianą regulaminu, na szczęście w przypadku Twino można od razu zlecić sobie bonusowe 20 euro do wypłaty Smile


Czy jest problem, żeby znaleźć inwestycje na 30 dni? Czy cały czas coś się znajdzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja widzę teraz kilkanaście albo nawet więcej takich opcji , nie wiem jak będzie za x dni bo to zależy ilu inwestorów i pożyczkobiorców się znajdzie


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - Angulo - 15-06-2020 13:37

Zarzuć Twino.


RE: NOWOŚĆ - TWINO (30€) - AXIMETRIA ( 30 $ ) + stała oferta (XendPay itp) - matagent - 16-06-2020 09:49

Polecam użytkownika, refback wypłacony bardzo szybko Smile