Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [SCAM] HQRevshare - 150% ROI PayPal (/Temat-SCAM-HQRevshare-150-ROI-PayPal-118251)



RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Bonezz - 02-11-2015 12:27

Admin wrzucił nawet maila z potwierdzeniem że po prostu jest problem z działaniem serwera. Irytujace są osoby mówiące że cos nie będzie już działało gdy zwyczajnie są problemy. Gdyby tak było to program nie naliczałby ani nie wypłacał pieniędzy. A tak to ludzie którzy wypłacili wczoraj, dzisiaj nadal dostali swój hajs.

Ogarnijcie się i czekajcie.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Tomcato - 02-11-2015 13:04

(02-11-2015 12:17)kubn2 napisał(a):  
(02-11-2015 12:05)Tomcato napisał(a):  Nie siejcie paniki Big Grin Wszystko powróci i będzie dobrze Smile

Zawsze byłeś taki naiwny? Jerk2

Zawsze byłem realistą Smile umiem czytać i tyle Smile


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - czysty24 - 02-11-2015 13:15

(02-11-2015 07:40)DjLiska napisał(a):  Dużo, dużo prób i daje się zalogować

Mi niestety od wczoraj ani razu się nie udało.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 02-11-2015 14:10

Spokojnie wrzucić na luz ...
Dziwię się że osoby które wrzuciły może nawet mniej niż $100 panikują a te które mają sporo się nie odzywają bo wiedzą że to nie ma sensu Smile
Ostatnio mój bank miał przerwę bo trwały prace konserwacyjne ..
I co też miałem mówić że bank już się zwinął i upadnie ?
Albo idziesz do swojego ulubionego fryzjera a tam info że nie czynne bo trwa remont ...
Czyli co salon upadł Smile
Po prostu co jakiś czas wszędzie trwają pracę i trzeba to zrozumieć .
W jednej firmie której jestem. ok 30 dni trwał remont i po remoncie wrócili i zaczynają się napędzać .

Co innego jak nikt nas nie informuje o tym co się dzieje..
Na grupie oficjalnej wszystko jest na bieżąco ...
Osoby które żyją w strachu niech od razu wyjdą z programu jak wróci do kondycji i niech zarabiają na szefa/ państwo a sami dorobią sie garba ...


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - kubn2 - 02-11-2015 14:17

(02-11-2015 14:10)dariuszxdd napisał(a):  Ostatnio mój bank miał przerwę bo trwały prace konserwacyjne ..
I co też miałem mówić że bank już się zwinął i upadnie ?

Tak cały tydzień trwały prace czy może 2-4 godziny? znajdź różnicę. Poza tym to typowa piramida i w sumie i tak ładnie że do listopada wytrzymała.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Bonezz - 02-11-2015 14:48

Admin jest dalej aktywny a strona działała z problemami, ale działała i wypłacała. kubn2, skończ pan spamować.

Dziękuję i pozdrawiam.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - dariuszxdd - 02-11-2015 15:46

Wiadomość od Hana na oficialne grupie:
"Witam wszystkich!
Jeszcze raz przepraszam za brak info dotyczący aktualizacji przez ponad 31h.
Nie miałem dostępu do swojego konta na Facebooku ponieważ ktoś mi się włamał i zmienił hasło.
Aby odzyskać dostęp, musiałem uruchomić procedure weryfikacyjną itd...
Napotkaliśmy poważny problem i wady sprzętowe podczas przenoszenia plików na nowy serwer.
Aby naprawić musieliśmy poprosić o pomoc inną firmę hostingową, która teraz nad tym pracuje.
Niestety wciąż mają problem z podłączeniem bazy danych więc może to jeszcze potrwać.
Wciąż jesteśmy wypłacalni a jedyny nasz problem to ten serwer i błędy skryptów..
Proszę HQ-rodzinę o cierpliwość, jak zawsze jestem tutaj i nigdzie sie nie wybieram.
Niebawem wszyscy wrócimy do biznesu i będziemy jeszcze bardziej rosnąć w siłę.
Nie mogę jeszcze wysyłać info przez pocztę mailową, dlatego proszę o przekazywanie tej informacji dalej aby uspokoić pozostałych.
Pozdrawiam, Han."


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - rejwus15 - 02-11-2015 15:50

Nie jest to jakiś wielce przeogromny temat i nie pojawiają się tutaj posty co sekundę, a jest niezła jazda.
Przeczytałem tylko kilka tych "głupich" postów i mam dość. Współczuję ekipie supportu jak i samemu Hanowi, bo przecież jego skrzynka mejlowa chyba zapełniła bazę danych w całej poczcie.

Kolega mnie wyprzedził i napisał kolejną wiadomość.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Krechaman - 02-11-2015 16:18

kubn morda, bo zaczynasz drażnić Smile
Żaden tydzień, bo jeszcze wczoraj się logowałem. Z problemami, ale dało się zalogować i były naliczenia.


RE: [PŁACI] HQRevshare - 150% ROI PayPal - Guacamoled - 02-11-2015 17:29

Jest jakiś postęp, Default Parallels Plesk Page na stronei głównej Smile