Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refback Sniecha v2 - ZAPRASZAM!!! (/Temat-Refback-Sniecha-v2-ZAPRASZAM-24770)



- lukaszci06 - 16-12-2008 21:49

no z tych co jestem zapisany


- doiy - 16-12-2008 21:52

Z tego co widzę jesteś zapisany do FatCashCow i CentBux. W FatCashCow wypłata jest zlecona, ale jeszcze nie doszła, a w CentBuxie jeszcze nie ma minimum. :-)


- Boro! - 17-12-2008 16:22

Jak z tą wypłatą z FatCashCow ?
coś mi się wydaje że ona w ogóle nie dojdzie...


- Sniechu - 17-12-2008 16:34

Boro!, zaistniał pewien problem. Przez moją nieuwagę admin wysłał kasę na zły adres AP, ale napisałem już posta, żeby wysłał ponownie, ponieważ wiem, że jeśli nie istnieje konto z takim adresem AP to można cofnąć kasę. Zobaczymy, co z tym będzie. Refback i tak dostaniecie, nie martwcie się tym...

[ Dodano: 2008-12-18, 06:31 ]
Zlecona wypłata na dynamicbux, oto Wasz refback (wypłacany po otrzymaniu wypłaty):
[Obrazek: refback_dynamic.png]


- mattys5 - 18-12-2008 15:43

nie bylo mnie kilka dni ale juz powrocilem i dalej klikam :idea:
niestety mialem awarie neta :-(

moglbys staty aktualizowac? ;-)


- Boro! - 18-12-2008 20:50

Sniechu, i jak z tym FatCashCow ??
Widziałem że wypłata zlecona była a już jej nie ma :-P


- Sniechu - 18-12-2008 20:55

Boro!, napisałem kilka postów wyżej :-P
Niestety admin nie raczy wejść na forum i mi odpowiedzieć, wstrzymajcie się jeszcze kilka dni, jak mi nie wypłaci, to będę musiał Wam z własnej kieszeni dołożyć, ale jeśli możecie poczekać jeszcze kilka dni to byłbym wdzięczny...

Pisałem już w temacie o dingobux, ale napiszę też tutaj:

W tej chwili mam 8.10$ na koncie.
Kiedy dojdę do 10$, zapisuję sobie Wasze kliki i nawet, jeśli w późniejszym terminie wyklikacie więcej, zapłacę Wam za te wyklikane do uzbierania 10$. Dlaczego?
Maksymalna wypłata, jaką można otrzymać to 10$, które mogę zlecić za około 3 dni (muszę odczekać tydzień od poprzedniej wypłaty :-()
Te późniejsze kliki przejdą już na konto następnej wypłaty.

Jakby nie ten limit, to dzisiaj miałbym już kasę z dingo na AP, ponieważ cały czas odświeżałem stronę co sekundę C4C i już miałem zlecać, kiedy pokazało mi, że mogę zlecać jedną wypłatę w tygodniu... :roll:


- Boro! - 18-12-2008 20:56

Sniechu, ja oczywiście mogę poczekać :-)
Ten post wyżej widziałem ale chciałem się dowiedzieć co admin napisał no ale skoro jest nie to... :cry:


- Sniechu - 18-12-2008 21:05

Boro!, właściwie to już nie ma znaczenia, czy dostanę tą kasę, czy nie... Skoro tak bardzo chcecie to wkleję zaraz do pierwszego posta ogólny refback. Tylko odjąłem każdemu jeszcze po 15% z refbacku w FatCashCow za ten odjęty 1$ z kawałkiem za tą "niby wypłatę".

Boro!, Ciebie poproszę też o adres AP na pw.

Kurcze no, szkoda, że tej kasy z dingo nie mogę na razie wypłacić, mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze te trzy dni... :-|


- Boro! - 19-12-2008 10:19

Dzięki za refback :arrow:

Nareszcie mi dingo działa tylko teraz pewnie już ponad 10$ jest :->