Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Coinbase nagrody za naukę - darmowe kryptowaluty (do ~73$) - aktualizacja (/Temat-Coinbase-nagrody-za-nauke-darmowe-kryptowaluty-do-73-aktualizacja-162104)



RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - koorteo - 05-04-2021 19:18

Wczoraj zrobione, 119,4 zł (XLM, COMP, CGLD, NU, GRT) na portfelu, dzisiaj 127 zł.
Polecacie wypłacać, czy zsotawić, jest szans, że urosną z czasem?
Jak to jest z innymi zadaniami, trzeba sie zapisywać jakoś, czy codziennie wchodzić i sprawdzać, czy są nowe zadania dostępne?


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - BurntMeat - 05-04-2021 20:04

(05-04-2021 19:18)koorteo napisał(a):  Wczoraj zrobione, 119,4 zł (XLM, COMP, CGLD, NU, GRT) na portfelu, dzisiaj 127 zł.
Polecacie wypłacać, czy zsotawić, jest szans, że urosną z czasem?
Jak to jest z innymi zadaniami, trzeba sie zapisywać jakoś, czy codziennie wchodzić i sprawdzać, czy są nowe zadania dostępne?

Ciężko stwierdzić czy urosną, od kilku dni crypto jest na najwyższym kursie w historii i sam nie wiem co robić ze swoimi. Kusi żeby potrzymać ale zyski są tak wysokie, że żal przegapić okazję jeśli spadnie.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - bb8_pl - 06-04-2021 05:05

(05-04-2021 20:04)BurntMeat napisał(a):  
(05-04-2021 19:18)koorteo napisał(a):  Wczoraj zrobione, 119,4 zł (XLM, COMP, CGLD, NU, GRT) na portfelu, dzisiaj 127 zł.
Polecacie wypłacać, czy zsotawić, jest szans, że urosną z czasem?
Jak to jest z innymi zadaniami, trzeba sie zapisywać jakoś, czy codziennie wchodzić i sprawdzać, czy są nowe zadania dostępne?

Ciężko stwierdzić czy urosną, od kilku dni crypto jest na najwyższym kursie w historii i sam nie wiem co robić ze swoimi. Kusi żeby potrzymać ale zyski są tak wysokie, że żal przegapić okazję jeśli spadnie.

Sadzę że lepiej zostawić Smile HOLD Big Grin


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - speed055 - 09-04-2021 20:23

No ja trzymam od listopada cryptoni wygląda to mniej więcej tak
[Obrazek: Screenshot-2021-04-09-21-23-25-904-com-c...ndroid.jpg]


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - olesh - 10-04-2021 16:13

Jestem już dość długoletnim członkiem giełdy coinbase.
Mam również zrobioną pełną weryfikację
Od miesiąca (?) nie mogę zrobić kursu uma, przy czym wyświetla mi się ten komunikat.
Ktoś wie jakie mógłbym poczynić kroki?


[Obrazek: pobrane.png]


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - V1to - 11-04-2021 08:50

Najlepiej pobrać apke coinbase na tel i zrobić jeszcze raz weryfikacje. Od tamtej pory od razu dostaje dostep do quizu po lekcji Smile


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Matoro132 - 14-04-2021 09:36

Udalo mi sie zrobic zadanie cleo. Robiłem przez aplikacje na telefonie. Czekałem z 3/4 min zanim się załaduje.
W zadaniu trzeba ściągnąć aplikacje valora, zrobić konto, wkleić adres z apki, zamienic cleo na usdc i przesłać je znajomemu. Wydaje mi się ze wystarczy kilknac send i wybrac odbiorce który nawet nie ma konta to i tak zaliczy zadanie Wink u mnie tak zaskoczylo. Zanim moja dziewczyna zainstalowala ta aplikacje aby odebrać usdc to już mi zaliczyło


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Domel32 - 22-04-2021 08:46

Dodali nowy quiz FORTH 3$.


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - Krzychu102 - 22-04-2021 09:32

(22-04-2021 08:46)Domel32 napisał(a):  Dodali nowy quiz FORTH 3$.

Pewnie w związku z tym zrzutem tokenów dla osób posiadającym Ampleforth w sumie fajna sprawa Cool


RE: Coinbase Earn - darmowe kryptowaluty (ok 177$) - aktualizacja - xmazzi - 22-04-2021 17:36

Podrzucam odpowiedzi, jakby ktos potrzebował:

1.What are Ampleforth's automatic supply changes called?

Rebases

2.What two tokens give the community control over the Ampleforth protocol?

AMPL and FORTH

3.Ampleforth is a censorship resistant _________ that rebases once a day.

DeFi building block