Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - fabian51 - 05-01-2016 09:01

hej macie jakies naliczenia bo mi chyba stanelo od wczoraj mam tyle samo?? co jest grane??


RE: MyPaingAds - elock - 05-01-2016 09:16

U mnie nalicza powoli ale nalicza widać już małe zmiany przy zakupie paczek dodatkowe info ze nie ma zwrotu kasy i nie ma gwarancji zysku itp itd widać pracują aby wrócić do formy


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 05-01-2016 09:46

U mnie też są naliczenia, oczywiście małe ale jednak do przodu.
Teraz większość z nas czeka jak na szpilkach by sprawa z PP była pozytywna.


RE: MyPaingAds - avrice - 05-01-2016 10:55

Cytat:Update on PayPal Review (Reporting at 4th Jan 2016, 02:00)

Dear All,

We had a good meeting with PayPal Team and they had clearly shared their concerns on how the current limitation was put and what they were looking for from us. We were asked to make some changes to the Pay plan and website content to address their concerns and after we agree to those changes suggested by them and submit the drafts of the proposed changes, they shall be most probably finishing the review in 24-48 hrs time after submission. We need to make those changes to comply with paypal's new Terms and Conditions. I am just waiting for the meeting minutes while working on preparing the possible responses. We will update to you all as soon as we have some progress. Our petition and tweets have worked well and they acknowledged all of your unfailing support to MPA. We deeply appreciate everyone of you who made it possible. Thanks.

Regards,
Admin, MPA

W skrócie:
Są po spotkaniu. Wymienili się uwagami dotyczącymi limitów na koncie PayPal. MPA musi wdrożyć kilka zmian by spełnić wymagania stawiane przez PP, co oznacza, że okres oceny może się zakończyć w przeciągu 24-48 godzin od przedstawienia przez MPA propozycji sprostania wymaganiom. Dalsze info będzie kiedy obmyślą w jaki sposób ustosunkować się do informacji od PP.


RE: MyPaingAds - kernst - 05-01-2016 12:08

Wydaje mi się że już dziś wieczór powinno wszystko hulać, chyba że PP jeszcze coś zasugeruje Smile


RE: MyPaingAds - WrongWay - 05-01-2016 15:13

Póki co raczej nic nie ruszyło, minimalnie najwyżej Smile Ja żadnej zmiany nie odczułem, pozostaje czekać. Miejmy nadzieję, że teraz naliczenia nie tylko wrócą do stanu sprzed problemami z PP, lecz będą jeszcze wyższe (co notabene jest możliwe, jak teraz wszyscy rzucą się na ad packi jak na świeże bułeczki impreza)


RE: MyPaingAds - skibixd - 05-01-2016 15:27

No ja czekam na odblokowanie pp i rzucam się na paczki, a na pewno nie jestem sam Wink


RE: MyPaingAds - Oski001 - 05-01-2016 15:28

(05-01-2016 15:13)WrongWay napisał(a):  Póki co raczej nic nie ruszyło, minimalnie najwyżej Smile Ja żadnej zmiany nie odczułem, pozostaje czekać. Miejmy nadzieję, że teraz naliczenia nie tylko wrócą do stanu sprzed problemami z PP, lecz będą jeszcze wyższe (co notabene jest możliwe, jak teraz wszyscy rzucą się na ad packi jak na świeże bułeczki impreza)

Ale też wszyscy zaczną wypłacać. Chyba że admin jakoś to załatwi (np. do 08.01 nie można wypłacać Smile)


RE: MyPaingAds - DamianA - 05-01-2016 15:43

Ja czekam od 6 dni na wypłat z stp, ale to pewnie przez te wszystkie jego ostatnie spotkania. Nic wszystko miejmy nadzieję rozwiąże się pomyślnie z biegiem czasu, nie ma to jak TrafficMonsoon, tam się o takie rzeczy nie muszę martwić Smile i po 15 tys zł sobie wypłacać miesięcznie Wink


RE: MyPaingAds - Noozer - 05-01-2016 15:46

(05-01-2016 15:43)DamianA napisał(a):  Ja czekam od 6 dni na wypłat z stp, ale to pewnie przez te wszystkie jego ostatnie spotkania. Nic wszystko miejmy nadzieję rozwiąże się pomyślnie z biegiem czasu, nie ma to jak TrafficMonsoon, tam się o takie rzeczy nie muszę martwić Smile i po 15 tys zł sobie wypłacać miesięcznie Wink
Nie rozumiem po co czekasz od 6 dni jak było jasno powiedziane, że wypłaty będą dopiero po odblokowaniu PayPal Wink