Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - ErgePL - 27-01-2015 23:38

(26-01-2015 20:38)Qwik napisał(a):  Zarabiasz tylko na hackach youtube?
YouTube
(26-01-2015 20:51)Radi98 napisał(a):  Strona z hackami, które promujesz na yt czy może download nowych gier, które promujesz na ytTongue ?
na bloggerze masz?
Powiem tyle, że z YouTube wszystko. Na własnej domenie i hostingu.
(27-01-2015 11:42)4Colors napisał(a):  Erge ja Ci powiem tak: Zrobiłeś sobie automat i masz z tego niezłe pieniądze. Ale czy nie lepiej byłoby trochę popracować i zwiększyć ten zysk np. 3x ? Cool
A wiesz, że tak myślałem dziś tak troszke o tym? Mam 14 zł na PayPalu więc nie wiem czy kupie za to jakąś domene, ew. jakąś przerobie bo mam ich kilka więc coś mógłbym dziś w nocy lub jutro pokminić bo jednak jakby tak te zarobki mnożyć, mnożyć i mnożyć to serio niezły hajs by z tego był.

PPI ucichło troszke bo jakieś dwa centy na dzień, a brakuje mi 1,5 centa by wypłacić więc możliwe, że jutro odbuduje PPI, ale najpierw musiałbym iść do domu po startery bo teraz u ciotki jestem (jakieś 10 zamówiłem) by porobić konta na yt, wyebać z 20 filmów na jedno i tylko patrzeć jak kasa rośnie.
[Obrazek: no.png]
i tak cały czas beka
o jezu jaki ja jestem głupi, mam domene specjalną do live'ów i gotowe szablony na nie i ogólnie wszystko zayebiście tam wygląda, trzeba dużo popracować to nawet niezły hajs będe kroił. Tak jak ktoś na czacie ktoś pisał, że na wiosne będzie dużo to i jest + z seo popracuje to już w ogóle impreza
Także tego... tyleSmile


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - ErgePL - 17-04-2015 18:51

Domeny padły, hosting też... No oprócz jednej więc podpiąłem ją pod jakiś darmowy hosting bo domena ma jeszcze miesiąc ważności, a do tego czasu ją opłace. Smile
Będę próbował wyciągnąć jakieś drobniaki od polaków lecąc na PPA oraz PPI, DNS aktywowane w domenie więc teraz wgrać wordpressa, szablon i zrobić oczywiście jakiś projekt w vb.
Laptopa mam więc mogę działać 2
Jutro wpis jak mi idzie. Smile

@EDIT

Ehh, wyszło tak, że hosting był zbyt wolny na uniesienie wordpressa więc znowu muszę czekać na zaktualizowanie dns, tym razem moim hostingiem będzie cba.pl Wink

@EDIT2

Stare dns usunięte i te z cba aktywne są już także... Big Grin


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - 4Colors - 17-04-2015 21:08

Czekam na wpis :3


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - full2000 - 18-04-2015 16:30

Fajnie że wracasz. Z jakiego serwisu ppi będziesz korzystał?


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - Squall112 - 19-04-2015 12:23

Może byś mi pomentorowal? Kiedyś zarabialem na ppa, w miesiąc 300$ miałem i chciałbym wrócić ale jakoś nie mogę się odnaleźć Wink


Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - ErgePL - 19-04-2015 20:37

Nie mentoruje juz, pisze teraz z tableta bo jakies problemy z netem mam. Strona gotowa i pierwszy post na blogu jest. Poki co ppi nie tykam, teraz tylko ppa


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - ErgePL - 20-04-2015 20:42

Okok, internet działa i laptop też bo u cioci teraz jestem. Smile
Na razie nagram film działania hacka i go ładnie obrobię. Jutro się przejdę do domu i wezmę startery - będzie hajsik Huh


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - misterzelek - 20-04-2015 21:13

Pod ppa trzeba zaawansowany hack nie ? Bo ppi wystarczy byle gówno w sumie


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - full2000 - 23-04-2015 09:57

(20-04-2015 21:13)misterzelek napisał(a):  Pod ppa trzeba zaawansowany hack nie ? Bo ppi wystarczy byle gówno w sumie

Nie. Zarówno w ppi jak i w ppa możesz zarabiać na 'fake contencie'Smile.


RE: Dziennik pracy Erge w PPA/PPI/Suby! - ErgePL - 14-06-2015 22:03

Był kwiecień, a jest czerwiec i ani dolar nie wpadł na konto, teraz mam więcej motywacji i czasu, koniec roku się zbliża, a wakacje to najlepszy okres na zarobienie dużej kwoty z dobrą stroną, niszami i filmami.
Strona póki co na darmowym hostingu, 4 posty są i strona zrobiona na perfect! Startery też są, bot do amf też nic tylko działać! Idea
Moim celem wakacyjnym jest zarobić 2000zł w ciągu jednego miesiąca i jest to dla mnie kwota którą osiągnę normalnie, jak nie w pierwszym to drugim, a rękę do PPA mam. Wink
Bot ponabija pkt. jutro nagram 2-3 filmy i wrzucę je na youtube i będę skakał ze szczęścia bo najbardziej mi tej motywacji brakowało i robię to nie chętnie, ale się przyzwyczaję tak jak kilka miesięcy temu i praca będzie mi sprawiała przyjemność i jak sami widzicie baaardzo ciężko mi się do tego zabrać. ale motywacje z dnia na dzień mam coraz większą i czuję, że już nigdy więcej nie przestane na PPA bo jednak mieć, a nie mieć tych dodatkowo 2000-3000zł miesięcznie to robi różnice w portfelu. impreza
Odezwę się dopiero jak coś zarobie bo takie posty nie mają sensu gdy progressu nie widać, także dajcie mi max. tydzień do następnego postu, pozdrawiam wszystkich zarabiających na PPA! Heart