Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. (/Temat-Ppadownload-net-Zarabiaj-Tysiace-Na-Uploadzie-52569)



RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - goblinX - 08-06-2012 12:23

(08-06-2012 11:55)Mosiek20 napisał(a):  Więc proponuje najpierw żeby wszystko ładnie działało, nie było problemow z kodami, z ofertami, punktami i sciaganiem itd. wszystko bedzie hulacjak trzeba = wtedy wprowadzajcie plik administracji i zarabiajcie na tym.Bedzie jak trzeba, to wtedy zasluzenie i z czystym sumieniem mozecie na nas zarabiacSmile Sam widzisz szpilmen jest jeszcze troche poprawek do zrobienia prawda? Bo mnie trafia jak oferty nie dzialaja, albo kody sa puste. Takimi rzeczami musicie sie zajac. Cieszyc mnie bedzie ta modyfikacja da pozadane skutki, wtedy pozostanie zrobienie czegos z tymi ofertami, wiem ze to nie wasza wina ale dla wlasnego interesu powinniscie sie domagac na FC chociazby zeby to naprawiono.

O ile wcześniej FC nie zrezygnuje ze "współpracy".
Serwis jak najbardziej ok. Wszystko było by ok gdyby nie linki od pijawek z błędnymi kodami (dziecinada), to do tego doszło że oferty nie działają.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - HeniutX - 08-06-2012 12:44

Szpilmen, łatwiej by ci/programiście było tworzyć to wrzucanie plików jeśli CB/FC utworzyło by api do tego Smile
Mam jeszcze pewną sugestię:
http://screenshooter.net/6798960/Heniut238
Dlaczego daty są takie rozjechane (1920x1080)?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - Mosiek20 - 08-06-2012 14:12

(08-06-2012 12:23)goblinX napisał(a):  
(08-06-2012 11:55)Mosiek20 napisał(a):  Więc proponuje najpierw żeby wszystko ładnie działało, nie było problemow z kodami, z ofertami, punktami i sciaganiem itd. wszystko bedzie hulacjak trzeba = wtedy wprowadzajcie plik administracji i zarabiajcie na tym.Bedzie jak trzeba, to wtedy zasluzenie i z czystym sumieniem mozecie na nas zarabiacSmile Sam widzisz szpilmen jest jeszcze troche poprawek do zrobienia prawda? Bo mnie trafia jak oferty nie dzialaja, albo kody sa puste. Takimi rzeczami musicie sie zajac. Cieszyc mnie bedzie ta modyfikacja da pozadane skutki, wtedy pozostanie zrobienie czegos z tymi ofertami, wiem ze to nie wasza wina ale dla wlasnego interesu powinniscie sie domagac na FC chociazby zeby to naprawiono.

O ile wcześniej FC nie zrezygnuje ze "współpracy".
Serwis jak najbardziej ok. Wszystko było by ok gdyby nie linki od pijawek z błędnymi kodami (dziecinada), to do tego doszło że oferty nie działają.

Oczywiscie ze serwis jest ok , w pełni popieram i ogólnie fajna sprawa, pomysł. Zobaczymy po weekendzie czy nie bedzie juz tych pustych kodow,mam nadzieje ze je pousuwaja a oferty zaczna dzialac, moze zglosic/poprosic fc i cb o te API jesli nie stanowiloby to dla nich problemu?


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 08-06-2012 14:56

Po co tam to API ? nie potrzebne jest, programista już sobie powoli to piszę Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - makos19955 - 08-06-2012 15:13

napisze ktoś które oferty działaja na CashBuzz ??


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 08-06-2012 16:20

To nie koniec serwisu.

Parę informacji od FC:
- będą nowe darmowe oferty dla Polski.
- wypłaty będą realizowane każdemu z ppadownload lecz z miesięcznym opóźnieniem (system NET30)
- poprawią API przy ofertach w najbliższym czasi.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 08-06-2012 17:56

Zrobiłem 3 oferty pod rząd straciłem 5 zł (starter heyah) nic nie zyskałem, dlaczego? Nieprawidłowy kod Sad Oszuści je****...


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 08-06-2012 17:58

Zacznijcie zarabiać po weekendzie, kody będą zabezpieczone, oferty na FC i wszystko miód będzie.


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - yizer - 08-06-2012 18:01

Dobra wiadomość, czyli przez weekend nic nie zarobie Smile Ale no poczekam Smile


RE: Ppadownload.net - Zarabiaj Tysiące Na Uploadzie. - szpilmen - 08-06-2012 21:40

W niedziele zostanie dodana modyfikacja zabezpieczająca przed fake kodami.

Polecam poczekać z zarabianiem do niedzieli !

Proszę też usunąć wszystkie swoje linki, ponieważ jak ja to będę robił to mogą Wam przepaść punkty, lepiej aby nie było płaczu.