Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 03-06-2015 17:52

Dostałem tego bana i nie wiem co robić... Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 03-06-2015 17:57

Hmmmm z tego co wiem na clickersach scamy nie są uaktualniane tym bardziej w sekcji VIP. Sam widziałem wypłaty użytkowników z tego serwisu nie tylko na oficjalnym forum.

http://www.ultimateclixx.com/forum.php?board=41

Nie mam teraz czasu, żeby poszukać innych wypłat. Trochę mnie dziwi to co powiedziałeś. Osobiście nie miałeś wypłaty czy jak ?

@WhySoRaped - odpowiedzi udzieliłem Ci już w poście 321 Xpokerface


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - rejwus15 - 03-06-2015 18:13

Za każdego refa w danym serwisie otrzymam jeden klucz na tą stronę, żeby działała w bocie tak?
Mam wysłać jakiego nicka mam na tych stronach i podać nazwy pluginów i dostanę, dobrze rozumiem?
Pozdrawiam!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - studziak - 03-06-2015 19:34

grand4bux padl?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 03-06-2015 23:27

@VinXin
Zbanowali mnie przy próbie wypłaty

Po co wy sie przejmujecie grand4bux? Od ponad miesiąca jest na liście scam. Spoglądajcie tam czasami Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - koorteo - 03-06-2015 23:36

@Xzibin
Dasz link do pluginu do BuxVertise, bo mój nie działa, a z 1 posta wygasł link :<


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 04-06-2015 09:36

http://www.speedyshare.com/7Xa9k/buxvertise0.0.1.site

Cały czas działa Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 04-06-2015 12:54

@Xzibin - znam z 3 takie serwisy co banują przy wypłatach w momencie używania multiclickera jak wykryją. Znajomy miał tak np na trafficmonsoon i warofclicks. Jak możesz podeślij mi link do pluginu na priv etc to sprawdzę czy mnie też zbanują bo pytałem admina na clickersach i podobno jest wypłacalny.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 04-06-2015 17:36

na warofclicks nie banują, wiem bo wypłacałem tak jak 90 % ludzi z tego tematu.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 04-06-2015 19:13

Ja też wypłacałem, co nie zmienia faktu, że w momencie wykrycia używania oprogramowania dostaniesz bana. A jeżeli twierdzisz, że to nie jest do wykrycia impreza . Niektóre serwisy stosują zasadę sprawdzania konta w czasie wypłacania, inne wyrywkowo sprawdzają backlogi. Dobra koniec tego offtopu.