Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ARE$ - 16-03-2021 22:15

OK dzięki, od razu odpowiedziałaś mi na drugie pytanie Wink ,będę musiał chyba na nowo zalożyc konto w LP


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 17-03-2021 07:53

(16-03-2021 22:15)ARE$ napisał(a):  OK dzięki, od razu odpowiedziałaś mi na drugie pytanie Wink ,będę musiał chyba na nowo zalożyc konto w LP

Z tym LP, przynajmniej u mnie tak jest - że rzadko dostaję zaproszenie, a jak już to puste. Muszę sprawdzać na stronie czy coś się pojawia Smile.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 17-03-2021 11:23

A u mnie z LP ciągle maile przychodzą z ankietami. Ale denerwuje mnie ten panel i nie robię już tam ankiet bo za testowanie produktu miało być rzekomo ok 13 zł za pierwszą ankietę w LP 300 PKT tylko się dostało za drugą ok 22 zł w LP 500 pkt wyplata 7000 pkt 60 zł więc punkty zaniżone pisałem w tej sprawie ale chyba używają kopiuj wklej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Massimo93 - 17-03-2021 21:17

(16-03-2021 22:07)ARE$ napisał(a):  Co to za panel HM , jak sie do niego dostac ?

A i od razu zapytam czy dostajecie ankiety na Lifepoints ? , czy ten portal działa , żadna ankieta mi jeszcze nie przyszła ...
Nie, w LP rzadko przychodzą ankiety. Wypłata raz na pół roku lub rok.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 17-03-2021 22:10

(17-03-2021 11:23)Kryspin napisał(a):  A u mnie z LP ciągle maile przychodzą z ankietami. Ale denerwuje mnie ten panel i nie robię już tam ankiet bo za testowanie produktu miało być rzekomo ok 13 zł za pierwszą ankietę w LP 300 PKT tylko się dostało za drugą ok 22 zł w LP 500 pkt wyplata 7000 pkt 60 zł więc punkty zaniżone pisałem w tej sprawie ale chyba używają kopiuj wklej.

Nie wiem jak u Ciebie, ale dziś mi doliczyli 2700 pktSmile Być może Twoja wiadomość do nich tak zadziałałaWink Jesli tak to jestem Ci ogromnie wdzięczna bo brakowało mi zaledwie 69 pkt do wypłaty. Teraz mogłam zlecićSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 18-03-2021 08:39

(17-03-2021 22:10)ggusiaja napisał(a):  
(17-03-2021 11:23)Kryspin napisał(a):  A u mnie z LP ciągle maile przychodzą z ankietami. Ale denerwuje mnie ten panel i nie robię już tam ankiet bo za testowanie produktu miało być rzekomo ok 13 zł za pierwszą ankietę w LP 300 PKT tylko się dostało za drugą ok 22 zł w LP 500 pkt wyplata 7000 pkt 60 zł więc punkty zaniżone pisałem w tej sprawie ale chyba używają kopiuj wklej.

Nie wiem jak u Ciebie, ale dziś mi doliczyli 2700 pktSmile Być może Twoja wiadomość do nich tak zadziałałaWink Jesli tak to jestem Ci ogromnie wdzięczna bo brakowało mi zaledwie 69 pkt do wypłaty. Teraz mogłam zlecićSmile

Właśnie sprawdziłem i też mam doliczone Big Grin prosili mnie o zdjęcie tej kartki z informacją o tym ile się dostanie około zł za ankiety więc może poszli po rozum do głowy że 800 pkt to mało. Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mpzero - 19-03-2021 11:00

Jak dla mnie Lifepoints to jeden z bardziej solidnych paneli. Może zdziadział trochę od czasu kiedy nazywał się jeszcze GlobalTestMarket, ale ciągle daje radę. W zeszłym roku zrealizowałem na nim 6 wypłat za 60zł,a w tym już 2. Na ostanią zbierałem 6 tygodni. Liczby są przywoite. Na ogólnej liście wypłat którą prowadzę od początku zabawy w ankiety zajmuje drugie miejsce.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Hybrid1990 - 19-03-2021 11:42

11natinka11 - Ostatnia wizyta: 06-05-2020 21:44
No ładnie spamujecie w cudzym dzienniku. Smile
Zamykam, dyskusje na temat paneli z ankietami prowadźcie w odpowiednich tematach ich dotyczących.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.