Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji (/Temat-Kubigo-pl-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-64614)



RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - emilio243 - 09-08-2013 12:06

Ja mam takie pytanie... Niestety zostałem zbanowany lecz przed banem zleciłem przelew HuhHuhHuh i czy zostanie on zrealizowany?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkowski - 09-08-2013 12:25

@razor1914 polecam przeczystać regulamin serwisu i dopiero się wypowiadać Tongue


§7.Blokady
Konto użytkownika zostaje zablokowane za nieprzestrzeganie zasad regulaminu, a w szczególności:
podawanie fikcyjnych danych podczas wykonywania akcji
używanie tzw. jednorazowych adresów email
kilkukrotne używanie tego samego adresu do wykonania jednej akcji
tworzenie multikont
wszelkie próby obejścia zabezpieczeń skryptu


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 09-08-2013 12:53

Emilio

Pkt. 10
Wypłata środków może zostać anulowana w przypadku nieprzestrzegania zasad regulaminu.

Więc skoro dostałeś bana to oni anulują twoją wypłatę ;]


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Olszi - 09-08-2013 13:05

Zalicza wam akcje z potwierdzeniem sms-a ?

Bo mi tylko ,,Wywróż przyszłość swojego zwiazku.'' a kurde mam trochę starterów i parę dodatkowych groszy bym na tym zrobił.

Drugie pytanie to generowanie linków. Działa w praktyce ? Jaka stawka za ile wejsc ?


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 09-08-2013 13:10

@up
Z tym jest ciężko bo akcje zaliczają po przyjściu sms-a płatnego czyli stracisz 5 zł zyskasz 1,50


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - razor1914 - 09-08-2013 15:27

@darkowski człowieku ten regulamin to sobie możesz o kant dupy potłuc, robiłem regularnie akcje na fake danych i wypłaty dochodziły bez problemu. Rób sobie te akcje jak chcesz, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd że dostaną banana. Dane muszą tylko wiarygodnie wyglądać, numer telefonu musi być prawdziwy, a email sensowny a nie jakieś [email protected].


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Olszi - 09-08-2013 16:03

A jak u was z akcjami ze zmiennym IP ?

Jest tam napisane : ..Poniżej znajduje się lista wykonanych akcji, które zostaną zaakceptowane po walidacji przez reklamodawców.''

Tzn, że sprawdzają czy dane są całkowicie prawdziwe. Mam zmienne IP i mógłbym tam robić dużo tych akcji na dane wyglądające autentycznie ale trochę boje się bana.


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 09-08-2013 16:08

Wykonujesz te akcje, za każdym razem tak jak zawsze podając inne dane itp. i po 1-2 miesiącach dostają raport itp. Za fraudy czyli źle wykonane akcje można złapać bana.
Sam mam zmienne IP ale nie robię ;d Za duże ryzyko


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - darkowski - 09-08-2013 18:15

Ja robię i jak dotąd nie dostałem bana. Po prostu za fraudy nie dodają pieniędzy i tyle Wink


RE: Kubigo.pl - zarabianie za wykonywanie akcji - Dominik1010 - 09-08-2013 18:24

Mylisz się ;] Ja dostałem bana za fraudy w zwykłych akcjach beka