Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 15:35

elbowndg napisał(a):No powiedz no kto to ten najlepszy jest <wstydniś> xDDD

haha no jest i mój mistrz wśród poleconych Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 15:37

Pochwalcie się ile już dziś zarobiliście? Ja jak do tej po 4,6$ ale dziś klikam tylko na wage, wczoraj jak robiłem jednocześnie na obydwu było troszke więcej.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 15:41

ja narazie tylko 1,84$ ale niedługo siedzę Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 20-02-2013 15:48

2$ będzie Smile i myśle ze wyklikam kolejne 2.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - xinder - 20-02-2013 17:05

Panowie jak wy to robicie? Mi się udało w pare dni jedynie 40centów ugrać;/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 17:08

A jak długo siedzisz przy tym? najwiecej tasków jest rano i wieczorem, Ja robię naraz ten za 4c i za 2c, minimum to 50c na godzine a przy dobrych wiatrach 1$+


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - xinder - 20-02-2013 17:20

Mi przy tych taskach schodzi zbyt wiele czasu, pewnie wam to zajmuje po kilka sekund już Wink Oczywiście nie robicie zadać z numerem telefonu i kodami ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 17:30

same taski, ja robie je już chyab jak robot, nie przyglądam się zbyt długo , nie zastanawiam chyba, że coś mi podpada. zobaczysz z czasem bedziesz to robic jak maszynka


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 20-02-2013 17:52

hehe


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 19:31

ciekma jak możesz zauktualizuj link do poradnika, egofiles coś szwankuje

http://www.speedyshare.com/z8ATp/surveyporadnik.pdf