Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl - Temat ogólny (/Temat-FireGifts-pl-Temat-ogolny-98450)



RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - emillo1212 - 03-11-2014 20:40

Nie chciałbym być złośliwy ale gdzie te nowe aukcję?? ;-)

Edit. Przepraszam już są:-)


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - SmigolMarek - 03-11-2014 21:33

E-mail wysłany czekam na szybki odzew


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Yoji - 04-11-2014 06:51

coraz lepsze nagrody sa xD

np Pegazus ja bym chciał wygrać to była zabawka z dzieciństwa


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - xavi512 - 04-11-2014 09:07

Z tych nagród co są to dla FirePremium powinno być tylko: doładowanie, kulki i ta piłka.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - ZarazWracam - 04-11-2014 10:02

Jeszcze jakiś tani telefon by sie przydał Wink


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - biger - 04-11-2014 11:09

@FireGifts
Kiedy będą wysłane nagrody z aukcji które się skończyły?
Jakby nie było napisane piłka do koszykówki powiedziałbym ze to jest piłka do rugby Big Grin


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - FireGifts.pl - 04-11-2014 14:30

(04-11-2014 09:07)xavi512 napisał(a):  Z tych nagród co są to dla FirePremium powinno być tylko: doładowanie, kulki i ta piłka.

Idea FirePremium trochę się zmieniła. Chcemy,aby były tam również te tańsze nagrody bo jak wiadomo jest mniejsza konkurencja. Wydaje mi się,że to jest kolejny przywilej Smile

(04-11-2014 10:02)ZarazWracam napisał(a):  Jeszcze jakiś tani telefon by sie przydał Wink
Dziękujemy za propozycję Smile Postaramy się dodać na aukcje jeszcze parę lepszych nagród.

(04-11-2014 11:09)biger napisał(a):  @FireGifts
Kiedy będą wysłane nagrody z aukcji które się skończyły?
Jakby nie było napisane piłka do koszykówki powiedziałbym ze to jest piłka do rugby Big Grin

W ciągu 21 dni roboczych jednak jak wiadomo będzie to szybciej Smile Możliwe,że na drugi tydzień. Jak zacznie się wysyłka to poinformujemy Was.


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - LeftwardBus88 - 04-11-2014 14:49

Można wiedzieć jak wygląda ten pegazus, bo teraz robią podróbki podobne do ps3 lub ps one(psx)


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - Zordi - 04-11-2014 15:34

ja wszystkie nagrody, które zdobyłem mógłbym oddać za teleskop to jest jedyna nagroda dla, której mnie ciągnie :-]

Może kiedyś znów wróci Big Grin?


RE: FireGifts.pl - Temat ogólny - haha40027 - 05-11-2014 07:31

★FireGifts.pl★

Co do konkurencji to polemizowałbym Smile
Dlatego, że ludzie, widząc "tańsze" nagrody, po prostu mogą zrezygnować z jego kupna, ale może to tak nie działa - to tylko moja dygresja w tejże sprawie Smile

Owszem może to będzie zmniejszenie konkurencji, ale jednocześnie zmniejszenie "chętnych" na FirePremium Big Grin