Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 13:06

a który? Jeśli ten za 4c to powinien jutro być odświeżony, jeśli ten za 2c to trochę dłużej.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 20-02-2013 13:10

ten za 4c, ale nie wiem czemu mi tyle błędów naliczyło :/ wszystko zaznaczałem poprawnie


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 20-02-2013 13:11

jak raz sie zamuliłem i wysłałem cała strone na ktorej nic nie zaznaczylem to mialem zablokowany ten za 2c przez bodajze 4 dni ;x


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 13:16

Dojdziesz do wprawy z czasem Smile rób ten za 2c, częściej wchodzi i jest prostszy w moim poradniku napisałem jak mniej więcej go robić plus zdjęcia na które trzeba uważać i zaznaczać

Edit: Jak panowie u was z poleconymi? U mnie na 8 poleconych dopiero jeden zaczął coś zarabiać ( pozdrawiam kris6917 jesli jestes na tym forum pisz pw w razie wątpliwości i pytań)


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Masterjam - 20-02-2013 14:44

Szczerze mówiąc to dla mnie task za 4c jest łatwiejszy a na tym za 2c , to się wywalam na pierwszej stronie Smile. Mimo że robię je już 3 miesiąc to trzymam się tylko tego pierwszego.
Rogeros ty to chyba na 2 myszki jedziesz że masz taki wynik hahaha. Ja na innej stronie jest na 10 miejscu dopiero, ale zacząłem około 10 lutego napierać na czołówkę. W marcu atak na podium Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 14:54

@up 10 miejsce na kilka tyś użytkowników to dobrze co Ty chcesz Big Grin

@rogeros ciężko powiedzieć bo niektórzy porobili dzień i koniec ale mam 3 najlepszych co mnie wspomagają bardzo Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 20-02-2013 15:15

no u mnie 2 dolarki za poleconych już dostałem Smile dużo mam 2 aktywnych

pytanie brzmi

czemu na 2 serwisie nie dostaje zadnych punktów za nich??

co prawda dostalem bana na taski (oba ) :/ troszkę wczoraj odwaliłem,ale nic

czy jak mi odbanuja to bede mogl normalnie dostawac za nich?
mowa o
http://www.surveymad.com/referrals.html


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 15:16

Na mad nie dostaje się za poleconych. Co odwaliłeś?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 15:17

(20-02-2013 15:15)Fudal94 napisał(a):  no u mnie 2 dolarki za poleconych już dostałem Smile dużo mam 2 aktywnych

pytanie brzmi

czemu na 2 serwisie nie dostaje zadnych punktów za nich??

co prawda dostalem bana na taski (oba ) :/ troszkę wczoraj odwaliłem,ale nic

czy jak mi odbanuja to bede mogl normalnie dostawac za nich?
mowa o
http://www.surveymad.com/referrals.html



na surveymad niesty nie dostaniesz punktów za poleconych. Pytałem support i za zadania które oni wykonają z crowdflower nie będziemy dostawać punktów. Jakby robili inne oferty typu supersonic, ankiety itd to owszem ale za taski nie.
ah ten Rogeros ubiega wszystkich Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 20-02-2013 15:29

(20-02-2013 14:54)ciekma napisał(a):  @up 10 miejsce na kilka tyś użytkowników to dobrze co Ty chcesz Big Grin

@rogeros ciężko powiedzieć bo niektórzy porobili dzień i koniec ale mam 3 najlepszych co mnie wspomagają bardzo Smile



No powiedz no kto to ten najlepszy jest <wstydniś> xDDD