Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 04-01-2013 16:36

Tak jak już pisałem. Przyjemności i udogodnienia konta ULTIMATE ma osoba, która sobie na nie ZAROBIŁA pracą. Wy dostaliście konta po to, aby STAWKI były WYŻSZE i to jest dla Was przywilej.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - MartinS - 04-01-2013 16:48

Dać palec to całą rękę wezmą Tongue


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Cynaa - 04-01-2013 16:53

(04-01-2013 16:48)MartinS napisał(a):  Dać palec to całą rękę wezmą Tongue

Nie rozumiecie, że ja nie wchodzę na firecash ani nie czytam forum? Może wam się to wydać dziwne, ale dla mnie konto ultimate to znaczy konto ze wszystkimi przywilejami.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Szakallt - 05-01-2013 02:08

dokładnie Ultimate to Ultimate jeśli dajecie część przywilejów Ultimate to powinniście dać "Ultimate Junior" Big Grin

W temacie http://zarabiam.com/Temat-FireCash-org-nie-dziala-62504

była umieszczona taka odpowiedź:
Cytat:Witam Pozwolę sobie zamieścić info na temat fc z innego forum.

INFO OD FC:

Witamy, przepraszamy za problemy techniczne. Sprawa okazała się poważniejsza niż nam się początkowo wydawało. Konieczne będzie przeinstalowanie systemu na serwerze. Dokładamy wszelkich starań,żeby przywrócić pełną funkcjonalność systemu w możliwie najkrótszym czasie. O postepach będziemy Was informować na bieżąco. Postanowiliśmy oczywiście zrekompensować naszym użytkownikom straty - cały styczeń wszyscy dostaniecie ULTIMATE. Promocja z tabletem zostaje przeniesiona na dzień jutrzejszy.

coś jeszcze?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 05-01-2013 02:15

Czytaj całe zdanie kolego Wink

Postanowiliśmy oczywiście zrekompensować naszym użytkownikom straty - cały styczeń wszyscy dostaniecie ULTIMATE.

Dlatego wyższe stawki, przez cały styczeń, aby odrobić straty. Koniec dyskusji na ten temat. Jeżeli nie pasują Ci wyższe stawki, nie ma problemu nie musisz mieć Ultimate Wink


Odp: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Gremquen - 05-01-2013 14:07

Wczoraj skończyłem bloga, zacząlem lekką promocję i dzisiaj o 10:01 - filecom.net. SINGAPORE 0.35$ Smile

Dzięki Dawid Smile

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Cynaa - 05-01-2013 14:10

(05-01-2013 02:15)Diqtion napisał(a):  Czytaj całe zdanie kolego Wink

Postanowiliśmy oczywiście zrekompensować naszym użytkownikom straty - cały styczeń wszyscy dostaniecie ULTIMATE.

Dlatego wyższe stawki, przez cały styczeń, aby odrobić straty. Koniec dyskusji na ten temat. Jeżeli nie pasują Ci wyższe stawki, nie ma problemu nie musisz mieć Ultimate Wink

Po co ten flame, zapytałem tylko dlaczego nie mam wypłaty, dowiedziałem się i koniec. Nie musicie więcej pisać na ten temat.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 10-01-2013 21:39

2012 zakończony! Zapraszam do wpisu - http://zarabiamyprzez.net/wyplata-za-grudzien/

Aktualnie trochę choruję, ale staram się regularnie odpisywać Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 10-01-2013 21:43

Gratulacje i wracaj do zdrowia Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Tyrkijt - 11-01-2013 20:45

Gratuluję tak dobrych refów i zarobków Big Grin Zdrowia Wink