Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 19-02-2013 17:24

panowie zaczolem troszke zarabiać,teraz mnie ciekawi jak wyglada statystyka to prawda ze top 10 maja jakies nagrody pienieżne gdzie moge zobaczyć te statystyki Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 19-02-2013 17:26

http://www.surveywage.com/contest.html?id=4


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 20-02-2013 10:10

dzięki, a powiedz jak jest z wypłatami? pierwsza wypłata przyszła bardzo szybko bo po 3h?,nastepnie zleciłem w piątek przyszło w pon - normalne
ale zlecilem w pon i wtorek,dzis sroda nie ma jednej wyplaty ani drugiej

często są takie różnice w godzinach wysyłkowych?
mam sie czym martwic ? Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 20-02-2013 10:17

gdy chcesz swoje sianko a masz wypłaty "pending" klikaj members > support ticket i napisz do nich Smile czasami zamula to prawda ja np nie dostawalem wyplaty przez 4 dni Smile napisalem ticket, w 15 min przeprosili mnei za opoznienia i kasa juz byla na PP


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 10:22

Ja czekam na 3 wypłaty, bałem się że ja tylko tak mam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 10:24

Rogeros prawie wszyscy tak mają Smile raz mi doszła wypłata po poł godzinie Big Grin na ostatnia czekam 2 dni więc bardzo różnie to wygląda Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - tomazzi - 20-02-2013 10:26

(20-02-2013 10:22)Rogeros napisał(a):  Ja czekam na 3 wypłaty, bałem się że ja tylko tak mam

jeśli czekasz dłużej jak 2 dni robocze to napisz ticket do support Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 20-02-2013 12:44

jeśli wyskoczy mi coś takiego : "Oh shoot! It looks like you missed too many test questions and cannot continue on this particular task. We do hope you'll try others!" to znaczy, że muszę zmienić task ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 12:51

Musiałeś mieć dużo błędów, teraz musisz czekać aż odświeży sie zadanie. Co to był za task?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 20-02-2013 12:57

bo był z zaznaczaniem tych obrazków, jak długo trzeba czekać aż się odświeży ? dopiero dzisiaj zacząłem więc pewnie sporo błędów zrobiłem, prócz zaznaczania tych obrazków to jeszcze jak można szybko zarobić ?