Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cplead.pl- szybki zarobek :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cplead.pl- szybki zarobek :) (/Temat-Cplead-pl-szybki-zarobek-61905)



RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - TwojaMama - 30-12-2012 22:58

nie wydaj odrazu ;D


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 30-12-2012 22:58

(30-12-2012 22:45)kasia6763 napisał(a):  wow Huh już mam 1,10 zł co ja mam z taką kasą zrobić beka beka

Gratuluję Smile


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - atunia - 30-12-2012 23:16

Jak to co? jutro przepijesz Big Grin piccolo i caaaaałaaa salaa śpiewa z naaaamiii

a mnie znów nie zlicza, szlag by to Angry

edit: w pupę jeża, zaliczyło! zatem pijemy u mnie! całe 3,85!! "zarobione" w 4 dni


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - atunia - 30-12-2012 23:22

(30-12-2012 22:25)twardy napisał(a):  bo flash w torze jest defaultowo wylaczony z tego co pamietam

(30-12-2012 21:41)matiss947 napisał(a):  
(30-12-2012 21:35)twardy napisał(a):  wiecej TORa, wiecej vpnow a nowe akcje sie na pewno pojawia Big Grin

A widzisz tutaj jakiś inny sposób zarobku niż zmiana IP?

Trochę mnie irytują wypowiedzi niektórych userów, skoro innej możliwości zarobku na tej stronie nie ma, a akcje nie aktualizują sie na bieżąco jak to jest na mypayu chociażby, to w jaki sposób ma się zarobić? ...

tylko widzisz, jest pewien problem, na tej stronie mozesz zarabiac tylko wtedy kiedy adminowi sie to oplaca - jak bardzo szmaciarskie stawki nie bylyby na mypayu, ale strona juz ponad rok stoi, wlasnie dzieki trzymaniu sie pewnych zasad

Że tak się jeszcze wypowiem vs MP: stawki - po podniesieniu rankingu - są o wiele wyższe! Co z tego, że na CP masz niby 0,40 jak zlicza może z 0,04 - ALBO tak wolno sumuje zrobione akcje. Dla mnie to nie jest zbyt...czytelne/uczciwe? Bez obrazy ofk, tylko tak se myślę

Zaczekam do jutra i nawet klawiszem nie kliknę, aż zliczy WSIO i wtedy zobaczymy co jest grane


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 30-12-2012 23:35

(30-12-2012 23:16)atunia napisał(a):  Jak to co? jutro przepijesz Big Grin piccolo i caaaaałaaa salaa śpiewa z naaaamiii

a mnie znów nie zlicza, szlag by to Angry

edit: w pupę jeża, zaliczyło! zatem pijemy u mnie! całe 3,85!! "zarobione" w 4 dni

gratuluję Smile jesteś lepsza Big Grin jak się zsumuje to razem może być niezła impreza Huh Huh Huh beka


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - atunia - 30-12-2012 23:41

Kobieto! to zarobek z 4 dni, a Ty piszesz, że jestem lepsza? Raczej noobek ze mnie Sad

No, ale Ok! pijemy u mnie, czwarta wiorsta od wsi głównej, na rogu wierzba wisielca (każdy ze wsi Ci powie), za drugim domem w lewo, potem jak wilki prowadzą wyciem i dotrzesz do kurnej chatki na wzgórzu, tam jest impreza. A zabierz jeno słoninę, coby dobrze przegryźć alkohole!

Na MP w 4 dni mam już do wykonania przelew na 8 zeta i kolejny dobiję dziś może na 9-10 zeta jak Bozia dopomoże Lol


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - kasia6763 - 31-12-2012 00:21

(30-12-2012 23:41)atunia napisał(a):  Kobieto! to zarobek z 4 dni, a Ty piszesz, że jestem lepsza? Raczej noobek ze mnie Sad

No, ale Ok! pijemy u mnie, czwarta wiorsta od wsi głównej, na rogu wierzba wisielca (każdy ze wsi Ci powie), za drugim domem w lewo, potem jak wilki prowadzą wyciem i dotrzesz do kurnej chatki na wzgórzu, tam jest impreza. A zabierz jeno słoninę, coby dobrze przegryźć alkohole!

Na MP w 4 dni mam już do wykonania przelew na 8 zeta i kolejny dobiję dziś może na 9-10 zeta jak Bozia dopomoże Lol

no jasne,że jesteś lepsza Lol ja to mam też za 4 dnibeka ,ale będzie impra..HuhHuhHuhHuh będę na pewno SmileHuh


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - twardy - 31-12-2012 01:05

chłopa wam trzeba dziewczyny - taka prawda


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - darkmatthew - 31-12-2012 02:21

Kiedyś na mypay'u to 7zł dziennie zarabialem Tongue


RE: Cplead.pl- szybki zarobek :) - Revoltan - 31-12-2012 09:54

(31-12-2012 02:21)darkmatthew napisał(a):  Kiedyś na mypay'u to 7zł dziennie zarabialem Tongue

a ja na mp nawet 12 zł dziennie Smile