Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - maniekzsk8 - 12-05-2015 21:08

(16-03-2015 20:58)Arivi napisał(a):  @Up dokładnie...
Ja na razie wstrzymuje zarobki.
[Obrazek: 3Tvo4.jpg]

(12-05-2015 20:09)jaworekos napisał(a):  
(12-05-2015 16:12)jareknmzc napisał(a):  
Cytat:Zresztą jest to jedyna wypłata zlecona przez tego użytkownika. Ja napewno bym nie czekał aż mi urośnie w uj tylko bym wypłacał dniówki, bo może dzisiaj będą wypłacać.
Długo nie czekałem jeśli wtedy były rejestracje a później nie promowałem to co ma do tego że teraz 0 rejestracji ? nie interesuje mnie czy jest teraz zero rejestracji ja chce swoje pieniądze a nie Rejestracje !
Rozumiem zarabiać na klikach ale nie na udział w zyskach sama nazwa mówi< UDZIAŁ W ZYSKACH>!

jaworekos jeśli zarabiasz po 100zł max dziennie to zlecasz takie małe kwoty i Ci wypłacają, a jakby Ci wypadło 1000 zł w jeden dzień to byś inaczej rozmawiał.Rolleyes
Akurat nie było mnie w domu przez ten czas bez dostępu do neta po powrocie dopiero się zalogowałem.
A co do zdjęcia jeśli nie wierzysz to nie mój problem ale akurat wypłata prawdziwa.
Pozdrawiam

Pozdrawiam serdecznie...
Może pan zmienił w trakcie na leady ?
Tak się składa że mi dużo większe kwoty wypłacali Smile

jaki masz cel w tym co piszesz? przecież nikt z nas nie pracuje w obsłudze serwisu Tanieaukcje, więc bez sensu jest zgadywać kto co miał, ale jeżeli ktoś się napracował i rzeczywiście zarobił to dlaczego ma się tego nie trzymać tylko odpuścić taką sumę pomijając fakt, że trzymał się 'regulaminu'. Jesteś w jakiejś spółce z nimi, że tak szukasz podchodów jak komuś dokopać bo nie dostał wypłaty a zarabiał w podobny sposób jak inni? dziwny z Ciebie kolo, ale widocznie lubisz robić to co robisz Smile.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 12-05-2015 21:42

(12-05-2015 21:08)maniekzsk8 napisał(a):  
(16-03-2015 20:58)Arivi napisał(a):  @Up dokładnie...
Ja na razie wstrzymuje zarobki.
[Obrazek: 3Tvo4.jpg]

(12-05-2015 20:09)jaworekos napisał(a):  
(12-05-2015 16:12)jareknmzc napisał(a):  
Cytat:Zresztą jest to jedyna wypłata zlecona przez tego użytkownika. Ja napewno bym nie czekał aż mi urośnie w uj tylko bym wypłacał dniówki, bo może dzisiaj będą wypłacać.
Długo nie czekałem jeśli wtedy były rejestracje a później nie promowałem to co ma do tego że teraz 0 rejestracji ? nie interesuje mnie czy jest teraz zero rejestracji ja chce swoje pieniądze a nie Rejestracje !
Rozumiem zarabiać na klikach ale nie na udział w zyskach sama nazwa mówi< UDZIAŁ W ZYSKACH>!

jaworekos jeśli zarabiasz po 100zł max dziennie to zlecasz takie małe kwoty i Ci wypłacają, a jakby Ci wypadło 1000 zł w jeden dzień to byś inaczej rozmawiał.Rolleyes
Akurat nie było mnie w domu przez ten czas bez dostępu do neta po powrocie dopiero się zalogowałem.
A co do zdjęcia jeśli nie wierzysz to nie mój problem ale akurat wypłata prawdziwa.
Pozdrawiam

Pozdrawiam serdecznie...
Może pan zmienił w trakcie na leady ?
Tak się składa że mi dużo większe kwoty wypłacali Smile

jaki masz cel w tym co piszesz? przecież nikt z nas nie pracuje w obsłudze serwisu Tanieaukcje, więc bez sensu jest zgadywać kto co miał, ale jeżeli ktoś się napracował i rzeczywiście zarobił to dlaczego ma się tego nie trzymać tylko odpuścić taką sumę pomijając fakt, że trzymał się 'regulaminu'. Jesteś w jakiejś spółce z nimi, że tak szukasz podchodów jak komuś dokopać bo nie dostał wypłaty a zarabiał w podobny sposób jak inni? dziwny z Ciebie kolo, ale widocznie lubisz robić to co robisz Smile.

Gościu co ty bierzesz ?
mamy maj pokazujesz wypłaty oczekujące z marca, każdy z tych co zaraviali w tym czasie miał tak, że wypłaty wisiały po 10-14 dni.

Ta, lubie dokopać, szczególnie fajne jest to, że jak jednego zrobią w chu to nie będą mieli oporów żeby zrobić kolejnego!


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - maniekzsk8 - 12-05-2015 21:58

cytowałem tylko:

Cytat:Pozdrawiam serdecznie...
Może pan zmienił w trakcie na leady ?
Tak się składa że mi dużo większe kwoty wypłacali Smile

to co wyżej i się wstawiło, jakiś dziwny przypadek.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wspierak - 13-05-2015 05:58

Wtrącę się co do tego PP z jednym pytankiem
Czy jeżeli póki co mam ustawiony plan na kliki to czy po przełączeniu na zysk 50% zarobię na osobach zarejestrowanych wcześniej ? Czy opłaca się wogole z klików zarabiać czy lepiej liczyć na szczęście w 50% Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jareknmzc - 13-05-2015 10:07

50% to dobra opcja jeśli zmienisz sobie teraz na udział w zyskach to Ci co zarejestrowali się po przez kliki to z nich Ci nie bedzie dawać dopiero jak ktoś się zarejestruje na 50 %


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - maniekzsk8 - 13-05-2015 12:41

już po 24h... scam ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Coristo - 13-05-2015 23:32

Przenoszę do Oszustwa / Scam.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 18-05-2015 14:37

ciekawe czy wypłacą 160 zł..


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Panikaer - 18-05-2015 21:13

Będą te wypłaty jeszcze ? Oczekuje od 12.05 Idea


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 18-05-2015 23:52

zobaczymy u mnie dziś sporo wpadło bez żadnego promowania, pisałem do nich ale zero odzewu trzeba czekać może jutro puszczą wypłaty Smile