Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - smoku1996 - 09-11-2016 17:58

Ta piosenka mowi wszystko Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 09-11-2016 19:44

(09-11-2016 16:52)Scoobyx napisał(a):  Myślę, że tutaj wpływ miał silny trend wzrostowy trwający od tygodni. Mogłeś szybko się nie doczekać tak dużej korekty. Wielki wpływ miały tutaj wybory, jednak gdyby ich nie było akurat w tym roku, to mógłbyś dalej brnąć w straty. Margin call wywalony. Co skłoniło cię do trzymania tych pozycji?
Chciwość na rynku nie popłaca, czasami lepiej ciąć straty.



W przypadku wygranej Clinton lira by się umacniała i w stosunku do euro i w stosunku do dolara, niestety przy wygranej Trumpa waluty rynków wschodzących będą się osłabiać.


RE: Od "zera" do miliardera? - Laster - 10-11-2016 08:32

[/quote]
W przypadku wygranej Clinton lira by się umacniała i w stosunku do euro i w stosunku do dolara, niestety przy wygranej Trumpa waluty rynków wschodzących będą się osłabiać.
[/quote]

O matko Kiljan, jak mogłeś tego nie zamknąć, toć to wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadały coś takiego, w takim okresie się nie gra, mało kto grał( z dużych graczy ofc). Co do Clinton, przecież to było wiadome że przegra, i mówię bez przechwalania się, suche fakty. Na buku ludzie zarobili w ciul kasy a kurs na Pana T był ponad 4.

No nic, szkoda, myślę że znowu nas czymś zaskoczysz, bo wiernych kibiców masz już od dobrych dwóch lat Smile.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.


RE: Od "zera" do miliardera? - egzel - 20-02-2017 15:45

Kiljan, planujesz powrót do gry na Forex czy po ostatniej "wtopie" odpuszczasz? Wink


RE: Od "zera" do miliardera? - Szamak - 24-02-2017 13:32

Kto bawi się w binarki?
Jakieś sukcesy?


RE: Od "zera" do miliardera? - wojciol3d - 01-03-2017 13:09

Kiljan, z racji tego że jest tu 300 stron i ciężko wszystkie przeczytac ( po kilkunastu już mnie bolą oczy Big Grin ) , mógłbys podsumowac jak wygladała Twoja przygoda z giełdą ?
Z początkowych 94 tys na ilu skończyłes? Ile wynosiła Twoja najwyższa łączna kwota zarobionej kasy ? (:


Od "zera" do miliardera? - flown - 01-03-2017 13:18

(01-03-2017 13:09)wojciol3d napisał(a):  Kiljan, z racji tego że jest tu 300 stron i ciężko wszystkie przeczytac ( po kilkunastu już mnie bolą oczy Big Grin ) , mógłbys podsumowac jak wygladała Twoja przygoda z giełdą ?
Z początkowych 94 tys na ilu skończyłes? Ile wynosiła Twoja najwyższa łączna kwota zarobionej kasy ? (:


http://www.myfxbook.com/pl/members/Kiljan


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 20-09-2021 18:08

Witajcie ponownie!


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 21-09-2021 20:46

Długo mnie nie było, po wpadce z obraniem złego zwycięzcy w wyborach w stanach, brak czasu potęgował brak wzmożonego zaangażowania w giełdę. Jednak pod koniec zeszłego roku zacząłem powoli wracać. Powrót uważam, za całkiem skuteczny, wszelkie wpadki zostały nadrobione z nawiązką i rozpoczynamy drogę do kolejnych pułapów!
Niezmiennie: https://www.myfxbook.com/portfolio/mforex/8577971 oraz nowość dla osób z mniejszym saldem, gram także dużo mniejszym kontem: https://www.myfxbook.com/portfolio/forexduo/8577947 (kwota startowa to 50k, dla niektórych może to być bardzo dużo, dla innych bardzo mało przy polskich warunkach (dźwignia 1:20) jednak uznałem, że taki pułap jest możliwy dla chętnych poważniejszego spróbowania sił w forexie. Średni pułap wzrostu miesięcznego jaki chce osiągać to 5-10%. Opcja kopiowania: SignalStart

Na chwilę obecną ostatni statement (za sierpień) wygląda następująco:

[Obrazek: 08-DMonthly-Statement.png]

[Obrazek: 08-Monthly-Statement.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - Vasaki - 22-09-2021 09:02

Miło Cię widzieć ponownie Damianie.
Powodzenia Smile