Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 18-02-2013 22:09

Wyszedłem na prowadzenie, mam nadzieje że uda mi się to utrzymać, kurcze wkurza mnie ten block na tasku za 4c, 356 na linczniku i blokuje Sad


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 18-02-2013 22:14

ja od 3 lutego łącznie 1800 akcji z różnych serwisów ;P
i wypłacone 58$


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 18-02-2013 22:20

Nieźle, ja ze wszystkich czyli kilka dolców z mad i Get paid na tą chwile 61$ do tego można doliczyć dzisiejsze 10$ oczekujących czyli około 71$


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 18-02-2013 22:24

No to elegancko ;D zawsze dodatkowa kasa jest Big Grin ja mialem cel 300 zł w miesiac ale chyba bedzie wiecej Big Grin tym bardziej ze na koniec mam zamiar byc w jednym serwisie na 3cim miejscu a w drugim na 4tym ;D takze 12.5$ dojdzie ;D


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - duzybodzio - 19-02-2013 10:13

gratulacje panowie zwłaszcza Rogeros za 1st place Tongue ja w top 10 staram się utrzymać ale studia na nowo mi się zaczynają i może być ciezej Tongue


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 19-02-2013 16:14

Dzisiaj z nudów stworzyłem poradnik dotyczący tasków

http://egofiles.com/orFSLuzsBIlSJepe/surveyporadnik.pdf


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 19-02-2013 16:25

Dobry poradnik zawiera wszystko co trzeba wiedzieć Smile Rogeros dodaj jeszcze do poradnika na końcu żeby w okienku Page Monitor wpisywać "new rules" jeśli chodzi o taski za 4c i "flag images" jeśli są to te 2. Wtedy nie trzeba sprawdzać co chwilę kiedy jest task tylko okienko samo wyskoczy z informacją Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 19-02-2013 16:28

Dzięki ciekma zaraz dodam


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 19-02-2013 16:36

nie ma sprawy, jak chcesz mogę dodać linka do pierwszego postu też i napisać że od Ciebie żeby potem nie zginął w tłumie postów


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 19-02-2013 16:37

Oczywiście dodaj link do pierwszego postu