Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartex89 - 31-05-2012 15:40

na payze doszla mi wyplata z wczoraj bez problemu. na LR dalej czekam


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - teel - 31-05-2012 16:43

Mi wypłata doszła ostatnio na drugi dzień, support odpisał mi po 2 dniach, a pozycje mogę kupować normalnie, więc to były pewnie jakieś przejściowe błędy.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Artiis - 31-05-2012 21:22

Dalej nie mam 160$ na JSS, płacąc poprzez STP. Może ktoś powiedzieć co w takiej sytuacji mogę zrobić? Wysłałem już ticketa ze strony: http://helpdesk.justbeenpaid.com.

Jaki jest czas oczekiwania na zaakceptowanie płatności STP przez JSS?

Wszystko na pewno zrobiłem poprawnie, gdyż z Payza płatność zaakceptowali automatycznie.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 31-05-2012 22:13

Jesteś moim poleconym ??


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 01-06-2012 12:50

Zgłoszony.


Zapraszam Do Rejestracji Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ComboThe - 01-06-2012 17:17

Kto jeszcze tu nie wszedł to polecam, ponieważ jeszcze mamy gwarancję że zarobimy 150% (pozycje pozyją 81 dni) Wink Później będzie coraz bliżej restartu i nie wiadomo Smile


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 01-06-2012 20:10

Tak jak kolega wyżej mówi.

Zapraszam do rejestracji Służę pomocą.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 02-06-2012 12:14

Co do restartu t w ogole chyba wszyscy sie modlimy o to aby bylo jak teraz. Obecny restart byl po bodajze 136 dniach czyli bylo mega fajnie dla inwestujacych. Tym razem szanse na to sa dosc spore takze. Tymbardziej ze ruszylo chyba wreszcie automatyczne wypelnianie placementow w matrycach a to dobrze wrozy


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - UmCyK - 02-06-2012 13:06

player_sct sam jesteś jak to automatyczne wypełnianie, hahah =))

jak nie wiesz to nie pisz.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 02-06-2012 14:58

co nie wiem... kiedys bylo tak ze jak nie wykupisz sobie w matrycy placementa to system robic ci "pozyczke" kasy i dokupowal ci automatycznie placement, potem to mozna powiedziec umarlo (czytaj koszmaaarnie dlugo trwalo - a z tego co czytalem, to w zasadzie nie dzialalo). A ostatnio po restarcie pojawiaja sie informacje ze ludzie zaczeli dostawac info

"You just automatically bought a JSS Placement!
Greetings
This E-mail is to inform you that you have automatically
bought a JSS Placement assigned to your JSS account."

Czyli jesli ruszylo to - to znaczy ze i w matrycach tez zacznie cos isc do przodu, a to znaczy ze kondycja finansowa jss sie poprawia. proste.
Wiec prosze - jak masz kogos osmieszac to znajdz kogos takiego kto sie nie zna na JSS.

Howgh