Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Mega-mocna-nisza-pozyskanie-duzej-ilosci-UV%E2%80%8F-plus-Bonusy-99750)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Majka - 17-10-2014 10:00

(17-10-2014 09:55)szykiryki napisał(a):  Kupiłam.
Myślę, że warto wstrzymać się do opinii tutora z kupnem...

Mi metody bardzo dobrze znane, poza jedną, którą przetestuje w weekend.
Cena moim zdaniem za wysoka w porównaniu do treści.

Przyda się na pewno totalnym świeżakom jeśli chodzi o suby/premium sms.

To moja subiektywna opinia, dlatego najbardziej rzetelna będzie na pewno ta pochodząca od moda Smile
Twoim zdaniem ile dni potrzeba by zarobić 200/250 zł? (koszt poradnika)


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - PETERILLUSION - 17-10-2014 10:06

Autor pisal ze tymi metodami wyciagal 300zl w jeden dzień.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - szykiryki - 17-10-2014 10:09

Mysle, ze moze się zwrócić w przeciągu 2-3 dni, jak się przysiądzie do pracy.

Całkiem realne jest osiąganie kilku stówek dziennie tymi metodami, jak wspominał autor.

Podkreśliłam, że moim zdaniem cena jest za wysoka, ponieważ te metody przewinęły się już w wypowiedziach użytkowników na forum, były więc dostępne za free (oczywiście nie dosłownie)... chociaż hunter je dopracował, podał gotowe rozwiązania, które od razu można wdrożyć więc to na +.
Doświadczonym userom są więc z pewnością znane...Poza jedną metodą/niszą.

Najlepiej jednak oceni to tutor, bo nie chcę tutaj jakoś znacząco wpływać na sprzedaż.
Po prostu śledze na bieżąco wszystkie tematy związane z subami...


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Majka - 17-10-2014 10:09

(17-10-2014 10:06)PETERILLUSION napisał(a):  Autor pisal ze tymi metodami wyciagal 300zl w jeden dzień.

Nie autora pytam tylko koleżanki Tongue


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - PETERILLUSION - 17-10-2014 10:17

(17-10-2014 10:09)Majka napisał(a):  
(17-10-2014 10:06)PETERILLUSION napisał(a):  Autor pisal ze tymi metodami wyciagal 300zl w jeden dzień.

Nie autora pytam tylko koleżanki Tongue

Wiem, wiem specjalnie to napisalem zeby szykiryki sie do tego tylko odniosla co zrobila w podkreślonym zdaniu Tongue pozdro.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - szykiryki - 17-10-2014 10:23

Żeby nikogo nie oskarżać o coś co jest dostępne za darmo, bo tak nie jest...

@[hunterpl444] sam wymyślił konkretnie działania, treści, więc niech mój wpis nie zabrzmi jak oskarżenie.

Na pewno poradnik przyda się wszystkim osobom, które nie mają pomysłu na to, jak zacząć z subskrypcjami.
Jeśli chodzi o konkurencję to właściwie jej nie ma, można działać na różnych polach, w różnych miejscach, więc nikt raczej nie będzie sobie przeszkadzał Smile. A leady z tych metod na pewno będą wpadać!

Po prostu mi metody po części były znane, stąd taka opinia.

Pozdrawiam.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 17-10-2014 10:24

Tak zgadzam się tymi sposobami łatwo jest zarobić kilka stówek dziennie wszystko zależy od kreatywności ja np wczoraj zarobiłem 190 zł poswięcając godzinę. 1h = 190 zł mało ?. Dodam ze korzystałem tylko z jednego sposobu bo czasu nie miałem a w poradniku macie aż 3 Big Grin . Dzięki za opinię Szykiriki


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Marcopl2 - 17-10-2014 10:27

Witam ja też zakupiłem tutaj poradnik za 200 zł, wczoraj wieczorem dostałem od razu linka z plikiem do pobrania.
Poradnik jest krótki i zwięźle napisany. Pierwszy pomysł bardzo dobry, nie znałem tej techniki. Dzisiaj od rana mam już pierwsze pozytywne efekty także inwestycja mi się opłaciła. Co do dwóch bonusowych sposobów to jeszcze nie patrzyłem bo pierwszy przypadł mi do gustu i chcę wycisnąć z niego jak najwięcej. Podsumowując kwota 200 zł na pewno mi się zwróci w ciągu jednego-dwóch dni więc nie żałuje zakupu, a wiedza nabyta zawsze zostanie w mojej pamięci Smile. Największym plusem jest to, że nie jemy się z konkurencją i nie ma obaw, że nisza się wypali...
mniejszym że nie jest to jakiś auto pilot tylko trzeba pracować, chociaż na pewno można to jakoś zaautomatyzować,
ps. wpadł mi 4 lead z programu download wykorzystując 1 sposób, zobaczymy do wieczora Smile.


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - Karpik - 17-10-2014 14:11

Czy potrzebne jest do tego fanpage, lub strona z dużym ruchem?


RE: Sprzedam Poradnik - Mega mocna nisza pozyskanie dużej ilości UV‏ plus Bonusy - hunterpl444 - 17-10-2014 14:19

@up. Na początku tematu dodałem że nie potrzebujesz własnego fp ani strony ani wkładu finansowego