Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) (/Temat-Rozdzielenie-ruchu-z-hitleap-na-kilka-stron-PTP-i-nie-tylko-96126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - czudik - 18-08-2014 19:44

U mnie to samo co UP


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 18-08-2014 21:47

Na massuc linki oznaczone niebieską kulą ziemską służą bardziej do promocji stony.

http://www.massuc.com/gblinkspel.php?liid=686&ptpu=sony25

Na tym linku przez 4 h zliczyło mi 22 wejścia. Norma.

Dodawajcie te z flagami Smile

A na sellme różnie zlicza.


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Juhas - 18-08-2014 22:03

Też ameryke odkryłeś zawszę tak się robiło nawet serwisy gtpr w swoim Ptp maja iframe beka robisz stronę dajesz ptp w iframe dodajesz cpm i banner adfly i leci Idea zresztą można wyciągać więcej niż twój poradnik opisuje..... aż dziwne że nikt z użytkowników w tym temacie o takich "bajerach" nie wiedziałimpreza


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - czudik - 18-08-2014 22:35

Może podzielisz się swoją wiedzą na temat jak wyciągnąć więcej Big Grin


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - MindRoller - 18-08-2014 23:27

Pytanko co do Massuca, bo pierwsze o tym słyszę, dostał ktoś stamtąd wypłatę? Jakie minimum?
Na stronce po zarejestrowaniu (z Twojego refa sony25)

widnieje coś takiego:
Dear members,
due to some issues in my personal life there will blabla or no support/payouts at all


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 18-08-2014 23:53

Dostało poro osób - ja dostałem z 6. Ostatnia w lipcu.

Co do newsa.

Napisałe do admina i po 15 minutach odpisał:

Cytat:Hello,

Yes we are still paying.

You can see this when you click on the ammount that has been payed located on our home page.

Wczoraj ten wpis umieściłem na forum.

I co do wypłaty:

[Obrazek: 5950437.jpg]

Dostałem 2 h od zgłoszenia.

@Juhas:

Nie znałem tego sposobu - tzn ramki tak, ale że zacznie zliczać to nie. Przynajmniej pomogłem kilku osobom Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - silverc - 19-08-2014 10:25

A ja mam jakieś problemu z zalogowaniem na konto od wczoraj. Napisałem do admina i przysłał mi nowe passy lecz dzisiaj znowu mam identyczny problem.facepalm


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 19-08-2014 11:47

U mnie od stycznia 2014 nigdy się to nie zdarzyło.


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - maxiu170 - 19-08-2014 12:39

silverc, spróbuj zalogować się danymi sprzed zresetowania. Program płaci, wczoraj dostałem wypłatę.


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - silverc - 19-08-2014 13:12

(19-08-2014 12:39)maxiu170 napisał(a):  silverc, spróbuj zalogować się danymi sprzed zresetowania. Program płaci, wczoraj dostałem wypłatę.

Próbowałem z danymi przed resetem i po i nic, wysłałem ticketa znowu do admina i czekam na odpowiedz od wczorajsmutny