Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook - Zakładanie konta by mikiniki (/Temat-Facebook-Zakladanie-konta-by-mikiniki-95042)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - conix - 10-12-2014 20:21

A ja od wczoraj (moje paro miesieczne konto dostalo blokade 30dni na pisanie..) nie moge zalozyc normalnego konta.
Tzn. wczoraj zalozylem 4, ale wszystkie cztery wylapaly weryfikacje po dodaniu do maks 10grup :/
Dane uzupelnilem, foteczke wrzucilem itd.

No to dzisiaj probuje zalozyc konto i co? I dupa.
nowe konto uzytownika, proxy, czyste ciasteczka, zaraz po kliknieciu rejestracja wywala mi wer sms.

wtf? ;/


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 11-12-2014 14:13

(10-12-2014 20:21)conix napisał(a):  A ja od wczoraj (moje paro miesieczne konto dostalo blokade 30dni na pisanie..) nie moge zalozyc normalnego konta.
Tzn. wczoraj zalozylem 4, ale wszystkie cztery wylapaly weryfikacje po dodaniu do maks 10grup :/
Dane uzupelnilem, foteczke wrzucilem itd.

No to dzisiaj probuje zalozyc konto i co? I dupa.
nowe konto uzytownika, proxy, czyste ciasteczka, zaraz po kliknieciu rejestracja wywala mi wer sms.

wtf? ;/

Kiedyś zrobiłem 4 przez proxy - każde weryfikacja.

Polecam VPNa, cyber ghosta itp..
I oczywiście jakaś nowa przeglądarka, lub mój sposób.


Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mucios - 11-12-2014 14:42

Co to weryfikacji telefonicznej to co za problem zainwestować w startery? Więc to nie jest jakiś ogromny problem. A tak jak piszą koledzy wyżej. Dodawać grupy trzeba z głowa. Czy na normalnym, realnym koncie dodajesz 30-40 grup za jednym razem? Nie sadze.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - ZabaGamer - 11-12-2014 14:45

A ja mam pytanie, jak wiadomo weryfikacja zdjęciowa pojawia się , gdy dodamy zbyt dużo znajomych na raz ( tak mi się wydaję) . Gdy zrobię Sobie konto pod grupy, załóżmy będzie tam maks 10 znajomych z realnego konta, to nawet gdy dostanę weryfikację zdjęciową będę mógł ich bez problemu rozpoznać . Kontem tym będę tylko dołączał przez jakiś czas do kilku grup dziennie, a jak osiągnę odpowiednią ilośc zacznę spamować. Czy to dobry pomysł ?


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mikiniki - 11-12-2014 14:48

(11-12-2014 14:45)ZabaGamer napisał(a):  A ja mam pytanie, jak wiadomo weryfikacja zdjęciowa pojawia się , gdy dodamy zbyt dużo znajomych na raz ( tak mi się wydaję) . Gdy zrobię Sobie konto pod grupy, załóżmy będzie tam maks 10 znajomych z realnego konta, to nawet gdy dostanę weryfikację zdjęciową będę mógł ich bez problemu rozpoznać . Kontem tym będę tylko dołączał przez jakiś czas do kilku grup dziennie, a jak osiągnę odpowiednią ilośc zacznę spamować. Czy to dobry pomysł ?

Jak będziesz dodawał grupy z rozsądkiem, potem spamował z umiarem, to weryfikacji / bana nie dostaniesz.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - ZabaGamer - 11-12-2014 15:19

Czyli mogę spamować tak , że udostępnie jeden post na wszystkich grupach ,w południe lub rano na weekendzie, a potem wieczorem ? Czyli udostępniam w południe jakimś autoposterem, następnie wchodzę i udostępniam wieczorem


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Rafiks1992 - 11-12-2014 16:19

z glowa nie chodzi o to ze 1 post na 1 grupe tylko patrzysz lacznie ile wychodzi. moim zdaniem tak z 20 postow dziennie max z jednego konta i to w odstepach czasowych po kilka minut albo 6 rano 6 popoludniu i 6 wieczorem z odstepami 2-3 minutowymi. jak sie ma kilka kont to oczywiscie mozna wiecej spamowac nie Tongue


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Voldir - 11-12-2014 16:38

Nie wiem co mam już robić. Po dodaniu do 11 grup w odstępie czasowym ok 5-6 godzin dostałem blokadę po ok 12 godzinach na pisanie i dodawanie. Ktoś coś poradzi?


Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - mucios - 11-12-2014 17:07

(11-12-2014 16:38)Voldir napisał(a):  Nie wiem co mam już robić. Po dodaniu do 11 grup w odstępie czasowym ok 5-6 godzin dostałem blokadę po ok 12 godzinach na pisanie i dodawanie. Ktoś coś poradzi?

A konto stare czy dopiero utworzone? Odczekaj trochę nim zaczniesz dodawać grupy i nie rób tego od razu po jego założeniu Smile
Ja po utworzeniu konta robię na nich jakaś tam aktywność dodając znajomych oraz like stron, jakieś udostępnienie. Konto leży sobie kilka dni i dopiero dodaje po kilka grup dziennie + aktywność.
Wiem czasochłonne i trochę to trwa ale nie dostaje żadnych blokad.


RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki - Voldir - 11-12-2014 18:48

(11-12-2014 17:07)mucios napisał(a):  
(11-12-2014 16:38)Voldir napisał(a):  Nie wiem co mam już robić. Po dodaniu do 11 grup w odstępie czasowym ok 5-6 godzin dostałem blokadę po ok 12 godzinach na pisanie i dodawanie. Ktoś coś poradzi?

A konto stare czy dopiero utworzone? Odczekaj trochę nim zaczniesz dodawać grupy i nie rób tego od razu po jego założeniu Smile
Ja po utworzeniu konta robię na nich jakaś tam aktywność dodając znajomych oraz like stron, jakieś udostępnienie. Konto leży sobie kilka dni i dopiero dodaje po kilka grup dziennie + aktywność.
Wiem czasochłonne i trochę to trwa ale nie dostaje żadnych blokad.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Konto było utworzone, dołączyłem do 1 grupy i od razy dostałem akceptację no i potem wysłałem 2 zgłoszenia, poczekałem 20-30 minut i tak w kółko. Muszę chyba przygotować swoje konta przez chwilkę i dopiero co zacząć działać na subach.