Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam VIRAL na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam VIRAL na FB (/Temat-Sprzedam-VIRAL-na-FB-94919)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sprzedam VIRAL na FB - displayname - 28-07-2014 13:07

(28-07-2014 12:52)kciuk napisał(a):  Heh. Powodzenia Displayname, ja to miałem już jakiś czas temu od kumpla, nawet nie wiedziałem że to mial skopiowane. Smile


Cytat:I co do twojego szlachetnego czynu... Gratuluje, właśnie sprawiłeś, że teraz cały fb będzie tym za*ebany Smile Fakt, że skrypt był już dawno dostępny w necie za free, ale nie był aż tak rozpowszechniony.

Mam już dużo lepsze metody na zarobek z fb niż ta Smile
Wiadomo, że od kolegi a co ma napisać ? Przecież się nie przyzna Smile


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Yeahh - 28-07-2014 13:10

Cytat:I co do twojego szlachetnego czynu... Gratuluje, właśnie sprawiłeś, że teraz cały fb będzie tym za*ebany Smile Fakt, że skrypt był już dawno dostępny w necie za free, ale nie był aż tak rozpowszechniony.
A tobie co do tego? Szkoda ci że nie zarobiłeś sobie kolejny kilku stówek na kopiowanym skrypcie?
Z resztą już się wystarczająco skompromitowałeś, sprzedając ten twój pseudo poradnik. Rozmawiałem z osobami które to kupiły i raczej nie dziwne że praktycznie żadnej z nich nie zwrócił się twój poradnik.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 13:10

(28-07-2014 13:07)displayname napisał(a):  
(28-07-2014 12:52)kciuk napisał(a):  Heh. Powodzenia Displayname, ja to miałem już jakiś czas temu od kumpla, nawet nie wiedziałem że to mial skopiowane. Smile


Cytat:I co do twojego szlachetnego czynu... Gratuluje, właśnie sprawiłeś, że teraz cały fb będzie tym za*ebany Smile Fakt, że skrypt był już dawno dostępny w necie za free, ale nie był aż tak rozpowszechniony.

Mam już dużo lepsze metody na zarobek z fb niż ta Smile
Wiadomo, że od kolegi a co ma napisać ? Przecież się nie przyzna Smile

Radzę Ci się wytłumaczyć lepiej z tego oszczerstwa, że podobo sprzedaje twoje strony na allegro. Zacząłeś wojne to ja z Tobą też się nie będę cackał!

A co do tego że nie wierzysz, to twój problem. Wink

(28-07-2014 13:10)Yeahh napisał(a):  
Cytat:I co do twojego szlachetnego czynu... Gratuluje, właśnie sprawiłeś, że teraz cały fb będzie tym za*ebany Smile Fakt, że skrypt był już dawno dostępny w necie za free, ale nie był aż tak rozpowszechniony.
A tobie co do tego? Szkoda ci że nie zarobiłeś sobie kolejny kilku stówek na kopiowanym skrypcie?
Z resztą już się wystarczająco skompromitowałeś, sprzedając ten twój pseudo poradnik. Rozmawiałem z osobami które to kupiły i raczej nie dziwne że praktycznie żadnej z nich nie zwrócił się twój poradnik.

Yhh.. To widocznie pisałeś nie do tych osób co kupili ode mnie. Wink Wiekszości już się zwróciła, a tym co nie to widocznie słaby pomysł albo słabo promowali. Smile


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Yeahh - 28-07-2014 13:14

"Radzę Ci się wytłumaczyć lepiej z tego oszczerstwa, że podobo sprzedaje twoje strony na allegro. Zacząłeś wojne to ja z Tobą też się nie będę cackał!

A co do tego że nie wierzysz, to twój problem. "

Beka2x:
Osobie, która bez uprawnienia (bez zawartej umowy licencji, zapłaty odpowiedniej sumy na rzecz twórcy lub niezgodnie z warunkami licencji) utrwala lub zwielokrotnia cudzy utwór w wersji oryginalnej grozi w tym wypadku:
- karze pozbawienia wolności od 3 lat - gdy sprawca czynu zabronionego uczynił sobie z naruszania cudzych praw stałe źródło dochodu lub narusza prawa autorskie dla działalności przestępczej (np. oszustwa przez sprzedaż podrobionych płyt itp.)

Mam nadzieje ze autor skryptu nic z tym nie zrobi Smile


RE: Sprzedam VIRAL na FB - kciuk - 28-07-2014 13:17

Jakby miał zrobić to połowa forum by była udupiona skoro to jest darmowe i dostepne w necie. Smile

I niech sie po prostu wytłumaczy, da jakieś dowody, a nie skacze tu na mnie bez dowodów itp...


RE: Sprzedam VIRAL na FB - magneto - 28-07-2014 13:18

Jak ustawić ten skrypt jakaś instrukcja?


RE: Sprzedam VIRAL na FB - displayname - 28-07-2014 13:18

(28-07-2014 13:14)Yeahh napisał(a):  Beka2x:
Osobie, która bez uprawnienia (bez zawartej umowy licencji, zapłaty odpowiedniej sumy na rzecz twórcy lub niezgodnie z warunkami licencji) utrwala lub zwielokrotnia cudzy utwór w wersji oryginalnej grozi w tym wypadku:
- karze pozbawienia wolności od 3 lat - gdy sprawca czynu zabronionego uczynił sobie z naruszania cudzych praw stałe źródło dochodu lub narusza prawa autorskie dla działalności przestępczej (np. oszustwa przez sprzedaż podrobionych płyt itp.)

Mam nadzieje ze autor skryptu nic z tym nie zrobi Smile

Tak się składa, że znam autora skryptu, pisać ? Czy już wystarczająco go pogrążyliśmy ?


RE: Sprzedam VIRAL na FB - rozekrr - 28-07-2014 13:18

Wystarczająco, zamknijcie już ten temat.


RE: Sprzedam VIRAL na FB - displayname - 28-07-2014 13:19

(28-07-2014 13:18)magneto napisał(a):  Jak ustawić ten skrypt jakaś instrukcja?

kup od Kciuka za stówę to Ci pomoże beka


RE: Sprzedam VIRAL na FB - Yeahh - 28-07-2014 13:21

//Jakby miał zrobić to połowa forum by była udupiona skoro to jest darmowe i dostepne w necie. //
TY serio udajesz czy sam się prosisz?? Taka kara jest dla osób które dopuściły się SPRZEDAŻY a nie samego używania.
Kciuk prawnik lvl 56.