Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Sposób na sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Sposób na sub sms (/Temat-Sprzedam-Sposob-na-sub-sms-94713)

Strony: 1 2 3


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - Artiis - 26-07-2014 11:26

A jestem zainteresowany poradnikiem Big Grin

TwójPsycholog - metoda pewnie wszystkim znana spam na grupach ile wlezie?


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - TwojPsycholog - 26-07-2014 11:28

Czekam na zwrot do 18. Jak nie dostane kasy to po odrobieniu leci na zippyshare do was.


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - eve667 - 26-07-2014 11:35

Śmieszny gościu jesteś , do 12 35 nikt sie nie zgłosił czyli masz go tylko ty .


Temat zamykamy.


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - Artiis - 26-07-2014 11:53

Ja się zgłosiłem, ale skoro mam czekać na odpowiedź ponad 10 minut to spoko Wink. Napisałem o 12:22. A odpisałeś w ostatniej minucie Twojego "ustawionego" czasu beka. Tym bardziej beka, bo napisałem 7 minut po Twoim poście. A jeszcze ciekawiej, minutę po Twojej odpowiedzi zamykasz sprzedaż beka.


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - eve667 - 26-07-2014 11:56

Napisałem ci na pw jak wróciłem , byłem w sklepie.


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - lipa1920 - 26-07-2014 12:17

śmierdzi kałem to wszystko Wink
Jak by był wartościowy to by sprzedawał go za min. 50zł, koles pewnie daje pewny sposob jak wszyscy " spam na grupach, itp."
i nie zmieniał tak ceny.


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - eve667 - 26-07-2014 12:19

Ahh ten żal w dupach Wink


TEMAT ZAMKNIETY.


RE: [Sprzedam] Sposób na sub sms - Artiis - 28-07-2014 17:37

Nie polecam, żadnych interesów z tym o to Panem. Chciałem się dokładnie dowiedzieć, czy nisza to nie jest typowy spam na grupach, lub na czacie a o to jego odpowiedź.

Poza tym nie prosiłem go o poradnik za połowę ceny, tylko sam tak zaproponował w temacie, a jak się odezwałem to napisał posta, że tylko jedna osoba ma i zamyka sprzedaż. Jednak, jeśli chcę to mogę już kupić za 10zł

[Obrazek: 65b8c333368c071cmed.jpg]

Także, odradzam stanowczo.


[Sprzedam] Sposób na sub sms - surfer0700 - 31-08-2014 18:13

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.