Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold (/Temat-ZOSTALEM-OSZUKANY-przez-erold-94307)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Madroxx - 16-07-2014 18:30

(16-07-2014 18:23)jakamil123 napisał(a):  Przepraszam, ale się wkurzyłem trochę. W końcu 400 zł drogą nie chodzi. Wybaczcie Sad

Drogą może nie ale poboczem owszem.

[Obrazek: 5odN9HdwoEraQ26h7wWHN05nLDwAgJuYHiGGH5XYaOM]


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - jakamil123 - 16-07-2014 20:03

Mam dane do tego kolesia to ciekawe co zrobi jak będą do niego paczki codziennie przychodzić i inne rzeczy do zapłaty Big Grin

PS. Mam również numer i da się jakoś zrobić SPAM na tel? Chodzi o wiadomości Smile


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Lateralus - 16-07-2014 20:09

Cytat:Mam dane do tego kolesia to ciekawe co zrobi jak będą do niego paczki codziennie przychodzić i inne rzeczy do zapłaty

PS. Mam również numer i da się jakoś zrobić SPAM na tel? Chodzi o wiadomości

Tak zrób, a on wyśle Ci fanpage po 3 dniach do czego ma zresztą prawo, zgłosi Twoje pajacowanie na policje i może zaczniesz w końcu zachowywać się poważnie.


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - WujRock - 16-07-2014 20:10

Uważaj, bo cwaniak Cię o nękanie na policję zgłosi, a Ty co? fp nie zgłosisz na policję bo handel fp to łamanie regulaminu fb więc nic nie wskurasz....


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - erold - 16-07-2014 21:01

Właśnie wróciłem z działki. Pisałem jakamil123 że wrócę po 22 i przekażę mu prawa i tak też się stanie. Nie potrzebnie ten temat został założony. W ciągu kilku minut jakamil123 dostanie prawa do fanpage. Sprawę uważam za zamkniętą ( człowiek nie może mieć we wakacje chwili wolnego i pomóc rodzinie na działce.. nie rozumiem)


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - doniuśś - 16-07-2014 21:08

co się dziwić chłopak się zestresował Wink


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - erold - 16-07-2014 21:10

Nie rozumiem takich ludzi... minęło kilka godzin ( sam mu pisałem na emaila że jadę na działkę pomóc ) no ale widać kolega nie może zrozumieć że mam życie prywatne a nie siedzę 24 h na zarabiam. Temat można usunąć ponieważ lada chwila jakamil123 dostanie prawa do kupionego ode mnie fanpage Smile


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - xardas1020 - 16-07-2014 21:13

(16-07-2014 21:01)erold napisał(a):  ( człowiek nie może mieć we wakacje chwili wolnego i pomóc rodzinie na działce.. nie rozumiem)

cóż poradzisz, że w wakacje dzieci internetowego rozwolnienia dostają
całe ich życie to pc wtedy od rana do wieczora zamiast na polu szumieć to w sieci burze robią w szklance wody


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - Tochkan - 16-07-2014 21:23

Ma konto JUNIOR na allegro... daj mu spokój.


RE: ZOSTAŁEM OSZUKANY przez erold - erold - 16-07-2014 21:23

Z tego co widzę kolega zdążył już mi napisać komentarz negatywny. Również odwdzięczam się tym samym... po takiej akcji na prawdę mam takie zachawanie czy dać mu ten dostęp do tego FP czy nie. Nie polecam nikomu innemu transakcji z tym gościem...