Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zuhsm co dalej ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zuhsm co dalej ? (/Temat-Zuhsm-co-dalej-94298)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zuhsm co dalej ? - majeros - 17-07-2014 13:48

(17-07-2014 13:02)Nortix napisał(a):  
(17-07-2014 10:36)kkrzysiek_k napisał(a):  Ja pierdo*e, dość żę ściemniasz że wyślesz nagrody to jeszcze pieprzysz że dokładasz do serwisu. Żenada i tyle. Z samych kont firepremium masz w h8j nie liczac juz kont premium adf i shorte, bo nigdy nie uwierze w to ze ktos z wlasnej woli wklada pieniadze dla dobra uzytkownikow. Matka terasa ku*rwa sie znalazla. Nie rob z siebie ofiary i przestan dziadowac, wez sie do roboty albo daj sobie spokoj bo najwidoczniej nie dorosles do funkcji administratora takiego serwisu.
Kolejny cymbał który nic nie wie ale się wypowie... W ch*j hajsu z Fp? a to ci ciekawe wiele osób aktualnie nie kupuje FP z 17zł Szymon otrzymuje grosze.. Nie licząc adf i shorte no na tym muszę ci powiedzieć że kokosy zarabia a wręcz miliony... Strona aktualnie ma po 200UU+ na dzień na dodatek z dobre 95% osób nie robi zadań nawet nie wiem czy dziennie na tym wyciąga 1$ :s więc najpierw zapoznaj się ze sprawą a później się wypowiadaj...

Ps: Nie bronie dupska zuhms'a.

dokładnie.kkrzysiek_k Jeśli czegoś nie wiesz to o tym nie pisz...


RE: Zuhsm co dalej ? - kkrzysiek_k - 17-07-2014 16:18

Pajace nie byli proszeni do dyskusji a jak zawsze liżą dupe szanownemu zushimowi. Nikt normalny nie dołoży z własnej kieszeni zeby ktoś obcy mógł cos wygrać, jeszcze powiedz ze kredyt wziales bo ci braklo. Śmiech i tyle.


RE: Zuhsm co dalej ? - Nortix - 17-07-2014 16:24

(17-07-2014 16:18)kkrzysiek_k napisał(a):  Pajace nie byli proszeni do dyskusji
No właśnie nie byli proszeni Smile


RE: Zuhsm co dalej ? - Krissu - 17-07-2014 16:24

(17-07-2014 10:36)kkrzysiek_k napisał(a):  Ja pierdo*e, dość żę ściemniasz że wyślesz nagrody to jeszcze pieprzysz że dokładasz do serwisu. Żenada i tyle. Z samych kont firepremium masz w h8j nie liczac juz kont premium adf i shorte, bo nigdy nie uwierze w to ze ktos z wlasnej woli wklada pieniadze dla dobra uzytkownikow. Matka terasa ku*rwa sie znalazla. Nie rob z siebie ofiary i przestan dziadowac, wez sie do roboty albo daj sobie spokoj bo najwidoczniej nie dorosles do funkcji administratora takiego serwisu.

Przyjdzie taki gościu na forum i będzie siał tylko ferment, no bo jak inaczej, skoro o niczym nie ma pojęcia? Czy wiesz, ile osób dziennie odwiedza serwis? Ile osób w ogóle kupuje premium? Czy wiesz, że tylko ok. 30% z 17zł sms'a trafia do Administracji, co daje lekko 5zł? Ludzie, pierw zaczerpnijcie trochę wiedzy, a nie od razu równacie wszystkich z asfaltem.

Nie siedzę na serwisie, ale jak czytam takie komentarze to... facepalm

(17-07-2014 16:18)kkrzysiek_k napisał(a):  Pajace nie byli proszeni do dyskusji a jak zawsze liżą dupe szanownemu zushimowi. Nikt normalny nie dołoży z własnej kieszeni zeby ktoś obcy mógł cos wygrać, jeszcze powiedz ze kredyt wziales bo ci braklo. Śmiech i tyle.

Nie no, Ty jesteś ewidentnie pier*****ty... facepalm Człowieku. Taki serwis traktuje się jak własne dziecko, ilekroć się do czegoś w życiu dokłada, jakiegoś interesu, żeby dopiero po jakimś czasie się na tym odkuć i zarobić? Skąd się biorą takie megamózgi? Sad


RE: Zuhsm co dalej ? - kkrzysiek_k - 17-07-2014 16:43

NIe wiedziałem że można być tak naiwnym. Zobacze zaległe nagrody to pogadamy. Nie obiecuje sie rzeczy na ktore nie ma pokrycia.


RE: Zuhsm co dalej ? - haha40027 - 17-07-2014 20:22

@Krissu
Jest w tym trochę racji, jednak:

Jak się ma jakiś serwis to normalnym chyba jest, że się o niego DBA i ZAJMUJE, prawda?
Niestety zuhsm go zaniedbał i traci(przez co dokładać musi) na tym z WŁASNEJ winy.

Przy okazji ostatnio jakoś lubi rzucać słowa na wiatr, co przekłada się na spadek wiarygodności...

Ja to tak widzę Smile


RE: Zuhsm co dalej ? - matys307 - 20-07-2014 20:13

Nie traci. Po prostu kroi na was kase, a wy jesteście jeszcze mało inteligentni, żeby to zrozumieć. Nie wysyła prezentów, a więc jest do przodu. Usunie te śmieszne punkty, a więc też jest do przodu Smile Jest to po prostu oszust. Paredziesiąt złotych wydałem i nic z tego nie mam, bo mnie oszukał. Niestety w naszym prawie dostałby tylko pouczenie, bo przestępstwo jest od 250 zł. Chyba, że złoży się pozew zbiorowy.


RE: Zuhsm co dalej ? - FrasicaPL - 20-07-2014 20:47

Matys to, że nic nie wygrałeś, nie znaczy, że zuhsm jesz oszustem....


RE: Zuhsm co dalej ? - Nortix - 20-07-2014 21:07

(20-07-2014 20:13)matys307 napisał(a):  Nie traci. Po prostu kroi na was kase, a wy jesteście jeszcze mało inteligentni, żeby to zrozumieć. Nie wysyła prezentów, a więc jest do przodu. Usunie te śmieszne punkty, a więc też jest do przodu Smile Jest to po prostu oszust. Paredziesiąt złotych wydałem i nic z tego nie mam, bo mnie oszukał. Niestety w naszym prawie dostałby tylko pouczenie, bo przestępstwo jest od 250 zł. Chyba, że złoży się pozew zbiorowy.
Kroi miliony Xpokerface...
Widzę że nadal się prujesz o tego pena i słusznie walcz o swoje lecz nie rób przy tym z siebie idioty... Na twoim miejscu dałbym sobie spokój z pisaniem tego typu postów tylko zająłbym się tą sprawą i pisał cały czas na maila lub na pw zc.


RE: Zuhsm co dalej ? - matys307 - 21-07-2014 11:36

(20-07-2014 21:07)Nortix napisał(a):  
(20-07-2014 20:13)matys307 napisał(a):  Nie traci. Po prostu kroi na was kase, a wy jesteście jeszcze mało inteligentni, żeby to zrozumieć. Nie wysyła prezentów, a więc jest do przodu. Usunie te śmieszne punkty, a więc też jest do przodu Smile Jest to po prostu oszust. Paredziesiąt złotych wydałem i nic z tego nie mam, bo mnie oszukał. Niestety w naszym prawie dostałby tylko pouczenie, bo przestępstwo jest od 250 zł. Chyba, że złoży się pozew zbiorowy.
Kroi miliony Xpokerface...
Widzę że nadal się prujesz o tego pena i słusznie walcz o swoje lecz nie rób przy tym z siebie idioty... Na twoim miejscu dałbym sobie spokój z pisaniem tego typu postów tylko zająłbym się tą sprawą i pisał cały czas na maila lub na pw zc.

Liż dalej adminom, pewnie coś takim zachowaniem osiągniesz w życiu. Np. range lizusa. Co by mi dało spamowanie na maila lub pw? Przecież nikt by wtedy nie wiedział, że ten admin jest oszustem.

Co do postu jeszcze wyżej to wygrałem, ale nie na restocku tylko normalnym konkursie gdzie trzeba było wysyłać smsy.