Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 (/Temat-Pieniadze-pracuja-dla-mnie-Dziennik-zyskow-i-strat-na-gieldzie-by-HeadHunter13-93980)

Strony: 1 2 3


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - Zawodowiec - 06-08-2014 23:38

Jakiego programu używasz? I z jakim kapitałem wszedłeś?


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - rBartek - 06-08-2014 23:44

Dzieki bardzo, rano się tym zajmę.
Dorobie sobie na bukmacherstwie i będę miał z czego inwestowaćSmile


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 06-08-2014 23:48

No to powodzenia Smile
Mój depozyt opisuje na bieżąco, używam Metatradera 4, głównie mobilnej wersji.


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - KingCortezPL - 09-08-2014 16:55

powodzenia oby ci się udało


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 01-02-2016 01:22

Cześć, pewnie Mnie zbesztacie za odgrzebywanie starego wątku, ale trafiłem na ten temat przeglądając mój stary komputer i postanowiłem, że podzielę się jak potoczyło się moje życie.
Może kogoś to zainteresuje Smile
Niestety nie udało mi się uzbierać 100 000zł do czerwca 2015 roku, ale za to już we Wrześniu 2015 roku udało mi się zdobyć kwalifikacje Brytyjskie kwalifikacje CPCS na koparki gąsienicowe, na które wydałem 2850 funtów.
Teraz powoli się rozkręcam działając jako self-employed i zarabiam od 130 do 170 funtów brytyjskich za dzień pracy, niestety jeszcze nie mam stałego kontraktu.


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - RastaMan391 - 01-02-2016 01:43

A tak z czystej ciekawości jak zakończyła się przygoda z Forexem? Bo to, że nie osiągnąłeś to jedno, ale czy ogólnie udało Ci się wyjść na plus? Smile z treści postów wynika, że szło fajnie, ale czy tak się skończyło? Smile


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 01-02-2016 01:48

Jak dobrze sięgnę pamięcią to chyba uwaliłem dużo kasy na rublu jak był bardzo niestabilny, to co zostało, czyli jakiś 1000zł wypłaciłem.