Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród (/Temat-Restock-lipcowy-Wasze-propozycje-nagrod-92910)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - MaXimuS007 - 24-06-2014 17:50

(24-06-2014 11:40)majeros napisał(a):  Mam propozycje fajnej nagrody myślę,że się spodoba: http://allegro.pl/nowe-sluchawki-nauszne-philips-shl3000br-stereo-i4358633739.html nie jest za droga więc admina stronki było by na nią stać Smile

Słuchawki raczej większość z nas już ma, więc myślę, że jest to zbędna nagroda. Poza tym jeżeli chce się mieć w miarę porządne słuchawki to tą stówkę najmniej trzeba wydać. Tongue


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - FrasicaPL - 24-06-2014 19:13

Gry na steam. Jest teraz an dużo gier promocja i może nie każdy bd je brał ale na pewno znajdą się chętni oraz mogą przyciągnąć nowych użytkowników Wink


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - haha40027 - 25-06-2014 13:43

Na chwilę obecną na myśl przychodzi mi nagroda w postaci jakiegoś telefonu przykładowo albo zamiast tego zwykłego mp4 coś w rodzaju iPoda od Apple'a Smile

Ktoś tam wspominał o PSP, jeśli już to zaproponowałbym może lepiej PS Vita? Coś "świeższego", że tak powiem Big Grin
Myślę, że nie byłby to aż tak głupi pomysł.

@EDIT
Z racji MŚ w Brazyli można dodać przykładowo jakieś gadżety typu koszulki / piłki Smile


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - Nortix - 25-06-2014 15:26

(24-06-2014 19:13)FrasicaPL napisał(a):  Gry na steam. Jest teraz an dużo gier promocja i może nie każdy bd je brał ale na pewno znajdą się chętni oraz mogą przyciągnąć nowych użytkowników Wink
Jedynie co bym dodał z Steam'a to gry na które jest duży popyt czyli CS:GO, 1.6 i inne. Bo moim zdaniem aktualnie nie opłaca się kupować gier na steam'a...


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - FrasicaPL - 25-06-2014 15:58

Nortix właśnie o to chodzi sam bym się na cs go skusił Big Grin


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - TheKkok2 - 25-06-2014 17:43

ja też Tongue


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - majeros - 26-06-2014 11:21

i tak pewnie żadna nagroda nie zostanie dodana nowa Big Grin


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - tysionc$ - 26-06-2014 11:31

Paysafecard lub ukash o różnych wartościach.


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - kkrzysiekk351 - 26-06-2014 13:20

(26-06-2014 11:21)majeros napisał(a):  i tak pewnie żadna nagroda nie zostanie dodana nowa Big Grin
Dokładnie, propozycji w innych tematach jest w h*j a i tak zadna nigdy nie zostala dodana


RE: Restock lipcowy - Wasze propozycje nagród - MaXimuS007 - 26-06-2014 16:34

(25-06-2014 13:43)haha40027 napisał(a):  Na chwilę obecną na myśl przychodzi mi nagroda w postaci jakiegoś telefonu przykładowo albo zamiast tego zwykłego mp4 coś w rodzaju iPoda od Apple'a Smile

Ktoś tam wspominał o PSP, jeśli już to zaproponowałbym może lepiej PS Vita? Coś "świeższego", że tak powiem Big Grin
Myślę, że nie byłby to aż tak głupi pomysł.

@EDIT
Z racji MŚ w Brazyli można dodać przykładowo jakieś gadżety typu koszulki / piłki Smile

PS VITA jest droższa, a poza tym na PSP są też exclusive'y, takie jak np. Assassin's Creed Bloodlines, w które ja osobiście bym sobie chętnie pograł.