Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samochód - Nowy Rozdział - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samochód - Nowy Rozdział (/Temat-Samochod-Nowy-Rozdzial-90918)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Samochód - Nowy Rozdział - As7 - 13-05-2014 15:56

alfa to alfa... toyota to toyota nie ma co porównywać. Serwisowanie nie uciążliwe bo celica VII gen. opiera się w 90% na częściach z Toyoty Yaris. Nie mówię tu o silniku ale podejrzewam że w wersji 192KM nie ma zbytnio wielkiej różnicy co do mojej 142KM. A więc koszty przeciętne. Awaryjność niska. Blacha Dobra. U mojej zero rdzy a ma 10 lat. Przy braku przygód powinno być tak długo gdyż blacha ma własny ocynk z fabryki i raczej nie powinno popuścić rudej. Big Grin

Fakt faktem ze jest to małe autko. Na tyle można od czasu do czasu kogoś przewieź, jednak dla wygody nie powyżej 180/185cm wzrostu. A jak już to króciutko bo cie zabije Big Grin hahah... Jeżeli ktoś ma <180 cm a z przodu siedzi również ktoś z niski to ma dużo miejsca na nogi i podróżuje się w miarę wygodnie Smile

Jakbyś chciał coś więcej wiedzieć to PW Big Grin służę skromną wiedzą Smile


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Szaman1644 - 13-05-2014 16:05

Dzisiaj miałem trochę więcej czasu i jeszcze posiedziałem i wybrałem 3 kolejne samochody, które pasują pode mnie. Doradźcie który z nich najlepszy i jeśli jeszcze macie jakieś inne pomysły podrzucajcie.

Audi TT - ciekawy egzemplarz za 18900 znalazłem
BMW 525 - już górna granica moich wydatów
Opel Astra GTC - 20900


RE: Samochód - Nowy Rozdział - MartinS - 13-05-2014 16:15

Honda Civic VII gen coupe?Smile


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Szaman1644 - 13-05-2014 16:21

Honda Civic w ogóle nie wpisuje się jakoś w mój gust, ani ta nowa, ani te starsze modele.

A jeszcze pytanie do Was benzyna czy diesel? Chyba tańsza w utrzymaniu będzie benzyna?


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Madroxx - 13-05-2014 17:16

Diesel !! Jak będziesz dbać to się nie będzie psuć.


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Hrustus - 13-05-2014 17:54

tylko benzyna

[Obrazek: nTjHm0B.jpg]


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Szaman1644 - 13-05-2014 17:58

Teraz aktualnie mam diesla i jestem zawiedziony - może to wina najsłabszego silnika. Nie wiem. A macie jeszcze jakieś propozycje?


RE: Samochód - Nowy Rozdział - As7 - 13-05-2014 20:41

Audi TT bym odrzucił z góry. Zajechane egzemplarze, spalanie kosmiczne co do mocy. Sam bym brał BMW 525 ale Astra GTC też fajna zabawka Smile


RE: Samochód - Nowy Rozdział - Szaman1644 - 14-05-2014 07:06

Po BMW to bym jechał za granice raczej, bo tu od 25K się zaczynają mniej więcej te egzemplarze i pewnie mają niektóre już swoją historię. Z tego co się dowiadywałem to koszty sprowadzenia auto to około 1500 ze wszystkimi opłatami, więc wydaje mi się, że znajdę taki egzemplarz tańszy np. w Niemczech czy gdzieś. W sumie jeszcze zastanawiam się czy nie lepiej poczekać i uzbierać na coś lepszego, ale chyba nie ma co zwlekać, bo kolejny samochód, który mnie interesuje kosztuje 2x drożej - BMW 625 Sad Przez pół roku nie powinna spać znacznie cena, a ja zawsze coś zarobię. Przechodząc do małego podsumowania.


Z tych 4, które wypisałem według mnie 2 najlepsze to:
- BMW 525
- Alfa Romeo GT
Spodobała mi się jeszcze jedna z Waszych propozycji:
- Mitshubishi Galant

Jeszcze trochę rozmyślałem sam na Mitshubishi Evo X, ale nie wiem czy to dobry samochód. Miałbym stosunkowo młody samochód za te pieniądze, ale nie wiem czy będzie jakaś przyjemność z jazdy. Chyba muszę po prostu pochodzić po komisach i obejrzeć na żywo te egzemplarze.


RE: Samochód - Nowy Rozdział - piotrekprorok - 14-05-2014 07:27

To i ja coś polecę Smile

http://otomoto.pl/mazda-rx-8-231km-skora-bose-rej-2005-C25818906.html

http://allegro.pl/mercedes-slk-230-kompressor-gaz-lpg-100-sliczny-i4220209096.html

http://allegro.pl/mercedes-benz-amg-e280-w210-czerwone-skory-i4217029671.html