Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki host pod HTML??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki host pod HTML??? (/Temat-Jaki-host-pod-HTML-89027)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaki host pod HTML??? - Nikodem - 13-04-2014 08:00

Najlepiej kupić domenę tam, gdzie nie trzeba jej później przedłużać. Czyli trzeba zwrócić uwagę, czy po zakupie udostępniany jest bez problemu kod AuthInfo konieczny do przeniesienia domeny do innego rejestratora.


Odp: Jaki host pod HTML??? - casualsprojects - 13-04-2014 09:41

W az.pl masz domenę za darmo bez konieczności przedłużania.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki host pod HTML??? - szufliko - 13-04-2014 09:56

A jakiś gdzie jest możliwość płatności PAYPAL? Bo nie chcę żeby mi rachunki do chaty przychodziłyXpokerface


RE: Jaki host pod HTML??? - linoskoczek - 13-04-2014 10:45

(13-04-2014 09:56)szufliko napisał(a):  A jakiś gdzie jest możliwość płatności PAYPAL? Bo nie chcę żeby mi rachunki do chaty przychodziłyXpokerface

Rachunki nie przychodzą pocztą, tylko e-pocztą (e-mail) Tongue
Ale jak chcesz PayPal, to wracam do swojej pierwszej odpowiedzi, czyli polecam Mintshost + kod rabatowy i będziesz miał tanio razem z domeną na pierwszy rok. Potem cena odnowienia to 70zł ale lepiej jak przeniesz ją wtedy do OVH.pl i zapłacisz 50zł.


RE: Jaki host pod HTML??? - BabciaSamoZlo - 13-04-2014 21:53

Ja także polecam minthost.

Zalety:
- Tanio
- Wydajność
- Paypal
- Można płacić SMS
- Chat(Krzysiek nawet siedzi o 2 w nocy.)
30% rab na wszystkie produkty.


RE: Jaki host pod HTML??? - linoskoczek - 14-04-2014 16:08

(13-04-2014 21:53)BabciaSamoZlo napisał(a):  - Wydajność

Polemizowałbym. W stosunku do ceny powiedziałbym, ze wydajność jest 'OK', ale do 'dobrej' jeszcze trochę brakuje.


RE: Jaki host pod HTML??? - BabciaSamoZlo - 15-04-2014 15:05

Tibia 7.6 stoi i przy 20 graczach online jest bardzo fajnie 0 lagów. Dyski SSD są nawet, szybkie save.


RE: Jaki host pod HTML??? - linoskoczek - 15-04-2014 19:13

(15-04-2014 15:05)BabciaSamoZlo napisał(a):  Tibia 7.6 stoi i przy 20 graczach online jest bardzo fajnie 0 lagów. Dyski SSD są nawet, szybkie save.

Na WWW Tibia? Wink Nie mówimy tu o serwerach VPS.
Serwery VPS też pozostawiają wiele do życzenia w godzinach szczytu, ale nie wymagam więcej za taką cenę, bo w stosunku do niej, to są bardzo dobre.


RE: Jaki host pod HTML??? - BabciaSamoZlo - 15-04-2014 23:06

Chciałem pokazać jak minthost jest boski mimo dużych ilości negatywnych komentarzy. Jak działa maszyna wszystko zależy od własnej optymalizacji, a nie od administracji. Oni mają tylko za zadanie utrzymywać tobie serwer. Takie jest moje zdanie. --- Tak wiem, to nie vps tylko hosting xD.

Hostingi z minthost trzymają moje blogi które mają do 1500 odwiedzin dziennie- Ten za 50 zł mam ale to nie ma różnicy. http://screenshooter.net/4236060/xnnyerc

To jest ciągły spam z lajk i innych serwisów, ale strona cały czas pnie się do góry. Ten hosting za 5 zł wytrzyma tobie ruch nawet do 40 osób na minute.


RE: Jaki host pod HTML??? - Gremquen - 16-04-2014 08:05

Ja mam dla swojej strony:
Domene na az.pl za darmo. Potem jak ci sie znudzi, to przedluzac nie musisz, przedluzasz za 99zl lub przenosisz za darmo domene do innego rejestratora i placisz ok 50zl.

Hosting mam najtanszy na linuxpl.com za 50zl rocznie.
Nie mam z nim zadnych problemow.

Pozdrawiam