Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Rasiaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Rasiaka (/Temat-Dziennik-Rasiaka-88012)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik Rasiaka - xSiwy - 26-03-2014 12:22

Nasza klasa to wielka porażka wczoraj próbowałem coś zdziałać a mam kilka tysięcy znajomych i nic :-(

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 26-03-2014 13:11

tak jak mówie, nasza klasa to nie to samo co kilka lat temu więc przynajmniej ja tam nic nie działam


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 26-03-2014 22:08

Dzień 4
Dzisiejszy dzień rozpoczął siębardzo słabo, po 13 dopiero złapany pierwszy lead, ogólnie działałem od 13 i do 18 wygląda to dość powiedzieć mizernie.. 25 zł. Później jakoś się rozkręcałem i wszystko szło do przodu;

co dziś zrobiłem?;

- poszukałem programów do postowania na fejsie
- wypróbowałem nowe programy
- uaktywniłem konto na facebooku
- działałem jak szalony

efekt? celu nie osiągnąłem choć byłem blisko tego, po południu myślałem sobie, że coś mi się w głowe musiało stać że ja stwierdziłem że w tygodniu jestem w stanie w jeden dzień 100 zł wyciągnać

[Obrazek: zjwj88.png]


ładnie to wygląda, konwersja cieniutka, ale cieszy fakt, iż poprzedni rekord w uu w jeden dzień był 650 więc pobite jest, popracować nad jakością i będzię pięknie!

Plany na jutro?
jutro jest ciężki dzień, od rana zapieprz, mam nadzieje że znajde siły bo to najważniejsze do jakiegoś działania, cel na jutro to 50 zł, myślę, że spokojnie do zreazlizowania. Trzeba będzie zacząc przygotowania pod weekendWink pozdrawiam!

406/5000


RE: Dziennik Rasiaka - Szaman1644 - 26-03-2014 22:24

Czyli działasz na samym Facebooku??? Zajrzyj też do mojego dziennika przy okazji Smile


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 26-03-2014 22:32

praktycznie to tak - sam facebook Wink


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 27-03-2014 23:56

Dzień 5
tak więc do godziny 16 szkoła, lecz przez czas szkoły byłem pełen podziwu jakim to cudem wpadło mi 25 zł od rana a ja praktycznie nic nie zrobiłem, rozentuzjazmowany tym pomyslałem a może by tak skrobnąć stówke dziś, moje plany skończyly się na tym, że zrobiłem sobie drzemkę od 17;30 a wstałem o 21 i nici z działań.

co dziś zrobiłem:

- SPAMOWAŁEM


jutro jest piątek, jutro jest czas dla dziewczyny, średnio z zarobkiem będzie, licze na 50 zł, wątpie że wpadnie coś więcej, cel na dziś który był to 50 zł i zostało to wykonane :
[Obrazek: 2u41t88.png] konwersja średnia, ale co poradzić, do godziny 11 była ona 5 % przy 5 leadach, ale miałem banan na twarzy wtedy Big Grin
to tyle na dziś Smile
466/5000


RE: Dziennik Rasiaka - Varnity - 28-03-2014 09:37

Nie jest źle moim zdaniem, ładnie lecisz a do celu niewiele brakuje Smile


RE: Dziennik Rasiaka - rasiak221 - 29-03-2014 14:16

Dzień 6

Dzień wczorajszy to dzień straszy, strasznie dużo się działo, miałem chwilke o 15, podziałałem trochę, wpadło 30 zł, żenada no ale cóż. wczoraj totalnie nic nie zrobiłem, ale są ważniejsze rzeczy od pieniędzyWink

501/5000


Plany na dziś?
Dziś chce ostro zarobić, odbić się trochę bo ostatnio średnio wpada, niestety, zablokowali mi najlepsze konto na fejsie nie mam pojęcia dlaczego, dlatego musze zrobić nowe, ogólnie, średnio to wygląda. może dobije dziś do stówki, byłby to świetny wynik, trzymajcie kciuki


RE: Dziennik Rasiaka - Zarobiony_Koles - 29-03-2014 16:17

Gz. A na jakim programie robisz?


RE: Dziennik Rasiaka - Arivi - 29-03-2014 16:52

(29-03-2014 14:16)rasiak221 napisał(a):  Dzień 6

Dzień wczorajszy to dzień straszy, strasznie dużo się działo, miałem chwilke o 15, podziałałem trochę, wpadło 30 zł, żenada no ale cóż. wczoraj totalnie nic nie zrobiłem, ale są ważniejsze rzeczy od pieniędzyWink

501/5000


Plany na dziś?
Dziś chce ostro zarobić, odbić się trochę bo ostatnio średnio wpada, niestety, zablokowali mi najlepsze konto na fejsie nie mam pojęcia dlaczego, dlatego musze zrobić nowe, ogólnie, średnio to wygląda. może dobije dziś do stówki, byłby to świetny wynik, trzymajcie kciuki


Posiadasz własny fanpage czy raczej ta "normalna metoda spamowania", a może jeszcze inna Tongue ?