Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor Hotcash.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentor Hotcash.pl (/Temat-Mentor-Hotcash-pl-86491)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mentor Hotcash.pl - bialywgw1991 - 05-03-2014 11:48

kto mi pomoze?


RE: Mentor Hotcash.pl - MankuT - 05-03-2014 12:17

(05-03-2014 11:48)bialywgw1991 napisał(a):  kto mi pomoze?

Ja Ci pomogę z miłą chęcią.. Zarabiaj miliony


RE: Mentor Hotcash.pl - pireq - 05-03-2014 13:32

(05-03-2014 11:48)bialywgw1991 napisał(a):  kto mi pomoze?
Tobie kolego pomoże tylko i wyłącznie zakończenie Swoich beznadziejnych prób zarabiania Wink


RE: Mentor Hotcash.pl - Pawel Szamotulski - 07-03-2014 20:51

Napisałem na gg.


RE: Mentor Hotcash.pl - milosz998 - 07-03-2014 21:01

50 zł dziennie na tego typu serwisie i jestem happy. Doprwoadzisz mnie do tego?


RE: Mentor Hotcash.pl - pireq - 08-03-2014 00:12

Czy wy Sobie ludzie jaja robicie ? Angry
Owszem pisałem się na mentorstwo ale nie sądziłem, że będzie to tak tragicznie wyglądać..

Jestem osobą pracującą na nocną zmianę po 12 godzin więc jak wiecie muszę to kiedyś odespać i nie jestem w stanie odpisywać wam na każdą wiadomość w ciągu 5 minut..

Mam podpiętych 50+ osób z czego większość robi mnie w ciula, dlaczego?
Tłumaczę, że można mieć jedno konto na hotcashu ! poza tym skoro korzystacie z mojej pomocy to pracujcie na tym koncie które podpięliście pode mnie, za darmo robić nie będę.

Dziwicie się, że na początku wysyłam wam słabe nisze a jak osiągacie te wyznaczone progi 50, 100, 150 zł to wysyłam lepsze ano przecież jak takiemu głupkowi mam wysłać dobrą nisze a on to wykorzysta albo na innym serwisie albo na innym koncie to co ja z tego będę mieć do chole... ?

Najbardziej rozpieprzają mnie takie osoby:
"Zarejestruj sie z refa po czym podaj swoj nick. jesli amsz wiecej niz jedno konto to msuisz prosic admina o przepiecie starego konta podemnie a usuneicie nwoego w przeciwnym razie nie zleca wyplaty "
Nosz k*** aż mną telepie jak macie takie życzenia to won do roboty będziecie mieć pewną kase..
Dla osób takich jak wyżej od razu podziękuję za współpracę


P.S. Postawcie się na moim miejscu, wchodzicie po 3 godzinach nieobecności: na forum 15 PW na gadu 25 <3


RE: Mentor Hotcash.pl - michal86ole - 08-03-2014 09:54

Chciałeś to masz Big Grin Wytrwałości życzę Smile


RE: Mentor Hotcash.pl - kariolmax - 08-03-2014 12:35

Szczerze polecam Pireq'a!
Z buxów przeszedłem na to i zarabiam spokojnie 20zł dziennie!

milosz998
Co ty myślisz? 50zł dziennie? Mentor uczy podstaw, a nie daje Ci kasę na talerzu! Sam musisz dojść do takich zarobków a nie on ma Cię poprowadzić. Z taką determinacją zaczynał też bialywgw1991 i zobacz jak szybko skończył Jerk


RE: Mentor Hotcash.pl - szy1sw - 11-03-2014 22:06

Szczerze polecam Pireq'a mam dosyć doświadczenia w subskrypcjach i wiem że tym sposobem co on podaje można zarabiać Smile jednak trzeba trochę porobić a ja pracujący do tej pory na bocie uznałem że to nie dla mnie i szukałem kogoś nowego kto dałby mi nowe światło na zarobki praktycznie bez żadnej roboty Big Grin i znalazłem go^^ Gościa który za reffa daje dokładnie ten sam poradnik co pireq. Polecam oszusta tygodnia: http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-Mentora-Zajrzyj-87167 zapisujcie się i działajcie dokładnie na tym samym sposobie co daje wam pireq

Edit: tak początkowo myślałem jednak w poradniku każdy z was chyba widział info o stronie sprawdźcie kto jest właścicielem(DeoRIP)


RE: Mentor Hotcash.pl - DeoRIP - 11-03-2014 22:22

Słyszałem że udostępniasz mój poradnik czy to prawda ?