Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap (/Temat-Poprawne-nabijanie-wyswietlen-na-YouTube-przez-hitleap-85948)

Strony: 1 2 3


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - polon - 11-02-2015 20:27

chcesz screena z zablokowanego konta?


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - Sofokles - 11-02-2015 23:20

Kto z głową tam gdzie powinna być używa programów typu HitLeap do nabijania wyświetleń dla filmów zarabiających na adsense... Toć to wręcz nie ma prawa istnienia. facepalm


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - Xevik - 24-02-2015 18:47

Dobry poradnik Smile
ale mam pytanie.. ma ktoś sposób na dailymotion, jak i na darmowym tak i na premium lite nie nabijało..
premium nie testowałem.


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - paoz - 24-02-2015 18:54

ja uzywalem darmowego konta, zlecilem chyba 1000 wyswietlen po 10-25sec. Wyswietlenia zatyrzymaly sie na 301 i tak przez kilka dni, pozniej ban na konto Big Grin


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - Mksiak - 24-02-2015 19:05

Stosowałem HL i szkoda minut, polecam YTMonster zalicza praktycznie każde jedno wejście Idea


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - bodek7654 - 24-02-2015 19:24

Jakby Youtube [google] nie umiało sobie poradzić z botami to by nie istniało, także jakie kolwiek tego typu sposoby sa dobre na krótką metę, YT pozwala na działanie botów bo wiadomo nikt od razu nie jest pro uzytkownikiem i nie wrzuca tresci które generują duży ruch, dobre rozwiązania dla nowego kanału i tylko na kilku filmach, nawet kupowanie wyswietleń już nie daje zadowalającyh wyników, po ostaniej aktualizacji Google i YT stawia na naturalny ruch i lepiej na tym skupić swoje siły


RE: Poprawne nabijanie wyświetleń na YouTube przez hitleap - yolo69 - 24-02-2015 20:03

no jak kolega wyżej. Też kiedyś myślałem że zarobie na sztucznym nabijaniu na adsense. Ale byłem młody i głupi. Teraz musze zabrać sie za coś konkretnego.