Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
ojooo.com Strategia bez inwestycji - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
ojooo.com Strategia bez inwestycji (/Temat-ojooo-com-Strategia-bez-inwestycji-85909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - sbgorka - 06-03-2014 21:46

WSzystko się może zescamić. Nie masz żadnej umowy z nimi. Ale nie widzę dzisiaj buxa opartego o własny pomysł, który nie ejst zbudowany na jakiś kopiowanym skrypcie i który ciągle coś dodaje (aukcje, nowe mośliwości). Ja obecnie mam 3 konta w rodzinie i wszyscy sobie chwalimy. wiadomo, że inwestycja w ojooo na konta oremium to ryzyko ale mi się póki co opłaciłoSmile Dla zainteresowanych linki do moich filmów w sygnaturzeSmile nowy film z kolejnym kontem premium+, które właśnie ukończylemSmile


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Lucas86 - 08-03-2014 22:26

Strategia rzeczywiście dobra dla tych co nie chcą wkładać i ryzykować, a dojść od zera tyle, że nooo na jakieś zarobki to serioa trzeba bedzie czekać miesiace i dziennie klikanie wszystkich reklam (szkoda, że tych po 0,01$ tak mało ;p ) ale póki co nie mam kasy żeby na start 160zł w to włożyć, więc dziennie klikanie. A poleconych dopiero od 2$ pierwszych na koncie i 100 kliknieć w reklamy mozna tak ?


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - sbgorka - 08-03-2014 22:39

Poleconych zbierasz kiedy chcesz. Wypłate można zlecic mając 2$ uzbierane i zrobione 100 kliknięć,


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Yogii - 08-03-2014 22:59

na koncie standart pierwsza wypłata 2$Smile


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - sbgorka - 08-03-2014 23:23

no i grat leci do kolegiBig Grin juz cos zarobione i to wazneBig Grin


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - Lucas86 - 08-03-2014 23:47

Mam na koncie 0,204$, jak wykupić klikającego? Na koncie ojooo pokazuje mi 0,0$


Odp: ojooo.com Strategia bez inwestycji - asiorek - 08-03-2014 23:48

Mam tycku wiecej od ciebie Big Grin


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - sbgorka - 09-03-2014 09:18

Musisz przelac kase z glownego kta na balans na ulepszenie konta. wted możesz kupic.


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - SweetSensi - 09-03-2014 10:35

Zamierzam zainwestować około 500 zł w to ~ 150 $. Chcę kupić konto premium+ i 550 poleconych oraz reinwestować. W jakim czasie mniej więcej inwestycja mi się zwróci i czy w ogóle warto ?

@edit: Gdzie jest opcja wykup 300 poleconych ? Widzę tylko 100 maksymalnie.


RE: ojooo.com Strategia bez inwestycji - rkac1997 - 09-03-2014 10:59

KUpujesz 100 referalli , i za tydzień znów 100 Wink