Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! (/Temat-Fires-Twoja-pierwsza-kasa-Nisze-85505)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Damascenon - 13-02-2014 00:39

(13-02-2014 00:23)On2000 napisał(a):  Damascenon chodzi o to ze mam wrzucac filmiki na youtube np zwiastruny filmowe a pod spodem linki do programow pdoawac?
Nie Wink Masz wrzucac co chcesz ^^ Znalezc cos na czym wytrzepiesz kase do ostatniego grosza Big Grin z kazdej noki 3310 ;p

A na dole umieszczasz link xD Skrocony w goo.gl na przyklad Wink
No i opis tego czegos ;p


Tak wql zastanawia mnie kto taki madry byl i zaspamil wszystkie ogloszenia? Nawet nie zmienil tresci xDDD Badzcie ludzie troche kreatywni! Pamietajcie zeby robic wszystko tak jakbyscie sami mieli w to uwierzyc i sie nabrac ^^

Jutro dopisze kilka pomyslow z facebookiem;p czatem, na panienke i innymi ^^
Refy u mnie maja zawsze inne pomysly na zarobek niz tutaj ^^

I bardzo ciekawi mnie kto ile zarobil korzystajac z tych metod Big Grin


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - mordimer12 - 13-02-2014 07:39

Ja tym sposobem na filmowca zarobilem w tydzien 50 zł Nic nie reklamowalem Smile


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Qwik - 13-02-2014 09:47

(13-02-2014 00:39)Damascenon napisał(a):  
(13-02-2014 00:23)On2000 napisał(a):  Damascenon chodzi o to ze mam wrzucac filmiki na youtube np zwiastruny filmowe a pod spodem linki do programow pdoawac?
Nie Wink Masz wrzucac co chcesz ^^ Znalezc cos na czym wytrzepiesz kase do ostatniego grosza Big Grin z kazdej noki 3310 ;p

A na dole umieszczasz link xD Skrocony w goo.gl na przyklad Wink
No i opis tego czegos ;p


Tak wql zastanawia mnie kto taki madry byl i zaspamil wszystkie ogloszenia? Nawet nie zmienil tresci xDDD Badzcie ludzie troche kreatywni! Pamietajcie zeby robic wszystko tak jakbyscie sami mieli w to uwierzyc i sie nabrac ^^

Jutro dopisze kilka pomyslow z facebookiem;p czatem, na panienke i innymi ^^
Refy u mnie maja zawsze inne pomysly na zarobek niz tutaj ^^

I bardzo ciekawi mnie kto ile zarobil korzystajac z tych metod Big Grin

Tak jak pisałem wcześniej ze dzieci się zleca i zaczną spamować aż w końcu zacznie się blokowanie linków.


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - On2000 - 13-02-2014 11:25

Damascenon dzieki wielkie !Smile


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Damascenon - 13-02-2014 11:40

[Obrazek: przechwytywanie.png]
[Obrazek: przechwytywanie2.png]

Zarobki jednego z moich refow ;p
Takze da sie? Da sie!
Brac sie do roboty! Nikt za Was nic nie zrobi



Sam nie wrzucil zarobkow z wlasnych podbuek ;p


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Yennson - 13-02-2014 11:46

Jeszcze fajnym sposobem jest, ktorym moge sie podzielic to zrobic sobie konto na fotka.pl. Wrzucic jakies zdjecie. I uruchomic Fotka bota, zeby odwiedzal profile. Bo paru minutach ludzie zaczna wracac. i piasc widomosci. Wtedy ja odpusje im takie cos:

"Tutaj daje moja fotke: (link do fotki z neta, najlepiej amatorka z darkwareza ;p) . Jak ci sie podobam to zapraszam na stream Smile Akurat robie (np. kulki analne czy cos co zacheci ) i lnik do streamu z fires Smile "

Jak chcesz wieksza kowersje to musisz z nimi pochatowac. Po paru minutach zaczna pisac: "pokaz mi swoja fotke albo cos" . Wiec dajecie jedna na zachete. Oni chca wiecej fotek. To dajesz link do "pliczek" z firesa i mowisz ze tutaj jest wiecej dltaego tez spakowane Win rarem Big Grin Wczesniej robilem tak z PPA, a od dzisiaj w nocy na fires. Nie powiem. Polacy z Fotki itp. sa tępi jak nie wiem co. Nie potrafili wypelniac ankiet na PPA. Na firesie jest latwiej. :_)


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - ASTONEQ - 13-02-2014 12:35

Część pomysłów dosyć popularna ale bardzo przydatna dla początkujących, niektóre pomysły mogą przydać się nawet tym bardziej doświaczonym, więc świetny poradnik Smile szkoda tylko, że niektórzy "nie potrafią docenić" i bezmyślnie spamują i te "nisze" staną się niedługo mało opłacalne (przynajmniej w większości)


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - aero2 - 13-02-2014 13:18

Yennson widziałem cię wczoraj z movie24 tam.Big Grin

Są kokosy z tej strony, ale z czasem się wypalają do kilku leadów dziennie.Smile

Każdy chce na skype, to musi być program fake skype, wtedy leady bez limitu by były.


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - Yennson - 13-02-2014 14:23

o kurrde serio? Big Grin Big Grin Big Grin Byłeś tam prywatnie haha czy tak jak ja?


RE: Fires! Twoja pierwsza kasa! Nisze! - aero2 - 13-02-2014 14:28

A jak myślisz?Smile W tym samym celu co Ty.

Ale już tam mi nie wpada, a za 1 leada nie będę tam spamił.