Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa (/Temat-goldthen-com-nowa-gra-przegladarkowa-85371)

Strony: 1 2 3


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - TwojaMama - 11-02-2014 23:36

a ja w 2 równiez nic ;/


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - milly93 - 12-02-2014 08:31

Bez sensu. W 3 wyprawie nic nie wygrałam i już nie mogę działać w grze, bo zostało mi 0,10 monet, a misje zaczynają się od 0,20...
Jakbym miała czekać, aż zbiorę te punkty na 50, to bym czekała chyba do śmierci Lol

Coś nie przemyślana gra.


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - pietreczka - 12-02-2014 08:59

Poszło z reffa


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - patis1997 - 13-02-2014 12:54

1.56 monet ;-; I zobaczymy jak pójdzie wyprawa za 1 monetę.


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - jabolek1991 - 15-02-2014 22:09

Gierka typu 10 wkłada kase na misje po 0,25, a tylko część z nich wygrywa pomniejszoną kwotę wszystkich wpłat, po za tym nie wpłacajcie tam kasy skoro ani nie ma regulaminu ani nigdzie nie ma napisane kto jest właścicielem, szkoda czasu na takie bzudry facepalm


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - szufliko - 16-02-2014 09:44

głupie to trochę, bo wykupiłem miejsce na trzech wyprawach, w pierwszej nic, w drugiej 0,20, a o trzeciej słuch zaginął. Trochę to bez sensu. A jak z wypłacalnością? Bo coś czuje że bez wkładu się nie obejdzie...


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - rogrip - 21-02-2014 17:59

Dokładnie podpinam się pod wypowiedz Jabolka i dodam z własnego doświadczenia to ze strona to rasowy scam wczoraj uzbierałem na wypłatę 30monet wybrałem doładowanie admin napisał ze monety zostały zdobyte nie właściwie a najlepsze to w tym ze z tego co się dowiedziałem wyprawy wygrywa się losowo bo miałem 45.20% statku i dupa wygrywałem 2 na 10 i w dodatku 1 premium a i tez śmieszną baza z paskiem pasek jest dla konta premium bo na standard jest ze ,,limit został wykorzystany,, ale śmieszniejsze jest to ze mając premium zarabiałem na pasku po to aby kopic wzmocnienie a ten ,,Adminek,, mi wszystko wyp.. śmiechu warta strona a znak towarowy PayPal jest chyba na wypełnienie miejsca reklamowego. W kolo jakieś błędy zerowanie kont użytkownikom przynajmniej z 3 wypraw które były i są w historii transakcji nie ma kasy bo je cofa jak ma błąd na stronie nie oddając kasy.STRONA NIE KLASY 10 TYLKO BEZ ŻADNEJ KLASY bekabekabekabekabeka


RE: goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - bociek14 - 01-05-2014 08:54

Z tego co widzę to troche się pozmieniało od startu strony. Przesyłam potwierdzenie wypłaty i z tego co widziałem na innych forach to inni też coś wypłacają - osobiscie planuję jeszcze się trochę w to pobawić i zobaczyć co z tego wyjdzie na dłuższą mete.

Wkład finansowy:
Konto premium na 30 dni - 5,99 zł
Wykupienie Monet - 5 zł

Radze przestrzegać regulaminu ponieważ jak ktoś zaczyna kombinować to kończy się banem. Pozdrawiam i proszę o rejestracje z refa:

LINK REF

Potwierdzenie wypłaty:
[Obrazek: wyplata.jpg]


goldthen.com - nowa gra przeglądarkowa - Hybrid1990 - 05-07-2017 17:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.