Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia (/Temat-Zgarnij-kase-Promocja-w-FireMedia-84843)

Strony: 1 2 3


RE: Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia - FireMedia - 04-02-2014 22:54

System bonusów nie jest dla przyciągania nowych użytkowników ( może za wyjątkiem wydawców promujących gry i oferty z Firecenter).
System bonusów ma na celu zmobilizowanie doświadczonych ludzi do przekraczania bardzo wysokich progów. Dodatkowa kasa jest za wykonywanie ponadprzeciętnych volumenów.


RE: Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia - Zarobiony_Koles - 05-02-2014 12:04

A macie w planach jakieś bonusy dla użytkowników z krótkim stażem i zarazem doświadczeniem?


RE: Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia - etokox - 06-02-2014 20:42

Jednak, dobry ruch z waszej strony, nie zrozumiałem tego, że to zostaje na stałe. No tylko życzyć wysokich zarobków. Smile


lecz, fakt faktem, przydało by się coś dla Świeżaków, takich jak ja Smile konkursik ew. bonusik...


RE: Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia - Danny - 09-02-2014 21:07

Bez przesady, były firedays, jest ultimate, oboma promocjami zostali objęci wszyscy. Według mnie nic się nie stanie jak dla najlepszych zostaną doliczone bonusy, należy im się.


RE: Zgarnij kasę - Promocja w FireMedia - Dudecj - 11-02-2014 20:47

Właśnie, konto Ultimate przez tyle czasu i jeszcze więcej (gdzieś na stronie FC wyczytałem, że do 3 kwartału 2014 roku) dla każdego użytkownika to i tak super. Nie ma co narzekać, tylko pracować Smile