Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 (/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-2-0-83705)

Strony: 1 2 3 4


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Muzyka - 14-01-2014 21:06

(14-01-2014 21:00)Qwik napisał(a):  I co z tego jak ludzie zarabiają i wypłacają kasę?To ze Ci żyłka pęka ze ktoś zarabia dolary na firecash to nie powód do tego aby ich oskarżać lecząc tym samym kompleksy.

ps.2 kartony whitetime i gumowy przyjaciel co mi kiedyś obiecywałeś na sb w zamian za milczenie.

nikt nikogo nie oskarza. po prostu bylam ciekawa jak ta sprawa sie skonczyla:
http://zarabiam.com/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513


i tyle.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - bolo9797 - 14-01-2014 21:08

Wiesz ile wlasciciel allegro zarabia..??
Allegro ma taka kase na reklamach/promowaniu i % ze glowa siada.
Skoro stac ich na kilka reklam dziennie to chyba wiecej , poniewaz zapewne jedna taka reklama 10-20 sekundowa kosztuje ich 20-50k
Czyli killer ktory miesiecznie 50k zarabia tez jest podstawiony??
Twoj tok myslenia mnie powala...................................


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - KerPwn - 14-01-2014 21:12

Admin allegro nie zarabia 70-80 tyś ? Heh, popatrz ile jest aukcji na allegro, następnie popatrz sobie na ich prowizje. Tyle to na dzień zarabia ^^


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Muzyka - 14-01-2014 21:21

(14-01-2014 21:12)KerPwn napisał(a):  Admin allegro nie zarabia 70-80 tyś ? Heh, popatrz ile jest aukcji na allegro, następnie popatrz sobie na ich prowizje. Tyle to na dzień zarabia ^^

nie wiem

natomiast najwiecej zarabia wlasciciel/wlasciciele allegro,
a admin (ten glowny) raczej takiej kasy nie widzi. tj 70 tysiecy/miesiac.
bo przeciez tam jest cala armia adminow czy ludzi pracujacych nad bezpieczenstwem.

i ja tego nie widze zeby kazdy z nich zarabial te 50k miesiecznie.
bo niech bedzie z 10 takich osob, to juz masz 500k miesiecznie ile allego musialo by im placic , plus wszystkie zusy i skladki od tego.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Qwik - 14-01-2014 21:25

Zbiegacie z głównego toru tematu.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Muzyka - 14-01-2014 21:28

(14-01-2014 21:08)bolo9797 napisał(a):  Wiesz ile wlasciciel allegro zarabia..??
Allegro ma taka kase na reklamach/promowaniu i % ze glowa siada.
Skoro stac ich na kilka reklam dziennie to chyba wiecej , poniewaz zapewne jedna taka reklama 10-20 sekundowa kosztuje ich 20-50k
Czyli killer ktory miesiecznie 50k zarabia tez jest podstawiony??
Twoj tok myslenia mnie powala...................................

temat byl tylko o tym jak sie skonczyla ta jesienna drama z FC.
bo jakby nie bylo mieli wlam do bazy i kazdy zobaczyl niektore nisze diqtion'a.

teraz sie okazuje ze diqtion nawet nie marnuje czasu zeby uploadowac pliki, tylko robi "puste" gateway'e pod nie istniejace pliki.

a to przeciez z jednej strony jest straszne marnotrastwo.
bo przeciez mozna by zarabiac raz na geteway'u a drugi czy trzeci raz na pliku. np haslo na plik, czy wymagany update itd..



nie bylo by tematu, gdyby nie bylo wlamu na FC i tej dramy.
bo pwnie gdyby tego nie bylo to diqtion by sie chwali teraz na blogu ze zarabia po 150 tysiecy na miesiac.
wiadomo reklama dzwignia handlu, i lepiej miec armie refow niz samemu robic.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - MartinS - 14-01-2014 21:48

Przestań pisać co chwilę słowo 'drama'. Nie ma ono żadnego zastosowania w tym temacie, jak i każdym Twoim poście. Wszystko zostało wyjaśnione, wystarczyło przeczytać zalinkowany PRZEZ CIEBIE temat.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - milly93 - 14-01-2014 22:34

Sorry że się wtrącam, ale to nie jest tak, że on może sobie wrzucić plik z komputera nakedDiqtion.png, a potem w firecashu dowolnie zmieniać jego nazwę i wielkość? Da się tak, więc jeden plik może mu służyć do wielu rzeczy.
Jeśli źle myślę to przepraszam.


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Kiljan - 14-01-2014 22:38

(14-01-2014 22:34)milly93 napisał(a):  Sorry że się wtrącam, ale to nie jest tak, że on może sobie wrzucić plik z komputera nakedDiqtion.png, a potem w firecashu dowolnie zmieniać jego nazwę i wielkość? Da się tak, więc jeden plik może mu służyć do wielu rzeczy.
Jeśli źle myślę to przepraszam.

Tak, jak najbardziej każdy plik można sobie zmieniać, jednak tutaj wyjaśniłem o co z tym plikiem chodziło, dawid korzysta z GW bo to jest po prostu wygodniejsze dla osób które blokują treść a nie oferują plików od razu. No ale my jesteśmy przyzwyczajeni do takich akcji, po co konkurować fair i rozwijać się skoro można używać czarnego PR i żyć w czarnej dupie jeśli chodzi o innowacje Smile


RE: Firecash i Diqtion oszukują? 2.0 - Diqtion - 15-01-2014 02:12

Uhuhuhu, ktoś nie umie czytać i próbuje rozpętać burzę. Tak więc jak co miesiąc od ponad półtorej roku robię malutką infografikę z paroma informacjami w formie liczbowej głównie tak, aby Ci którym pomagam (w tym moi poleceni) wiedzieli jak sobie radzą, co zresztą często pcha do przodu. Rok temu po pierwszych 6 miesiącach pomagania stworzyłem troszkę obszerniejszą w liczby grafikę z podsumowaniem półrocza mojej pracy z Wami. Z końcem 2013 roku minęło więc kolejne 12 miesięcy. Pojawiła się więc kolejna infografika której fragment autor tematu zamieścił w pierwszym poście. Od początku, aż do teraz podsumowania comiesięczne i te większe to liczby dotyczące MOICH POLECONYCH. Tak więc suma na w/w grafice to suma zarobków właśnie ich przez cały 2013 rok. Nie rozumiem więc jaki cel tego tematu. Jest to tylko zsumowana liczba z comiesięcznych podsumowań, nic innego. Sprawa pierwszej wersji tematu była już wyjaśniona, Damian (Kiljan) zresztą przypomniał więc tej kwestii nie muszę już poruszać. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania jestem do dyspozycji przez większą część doby, odejmują oczywiście czas na posiłki, zakupy i sracza. No niestety bogaci też muszą to robić, ale przynajmniej do złotego kibla wykładanego rubinami, niby żadna różnica, ale jednak przyjemniej się załatwia swoje potrzeby Smile