Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! (/Temat-Zmienie-nazwe-Twojego-fanpage-bez-limitu-fanow-83531)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 12-01-2014 14:46

Dokładnie Icek, jak ktoś ma dobry pomysł na zarobek i odpowiednią stronę to 400 zł jest jak najbardziej opłacalną inwestycją. Nie zależy mi na dużej sprzedaży, lepiej sprzedać kilka sztuk w dobrej cenie niż psuć rynek za parę zł. Nawet jeśli nikt nie byłby zainteresowany to ok, wrzuciłem na próbę - w razie czego wpadnie dodatkowo trochę kasy. Z mojej strony cena bez zmian - 400 Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - kamil9888 - 12-01-2014 16:51

a my musimy dawac prawa administracji ?


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 12-01-2014 17:05

Wystarczy twórca treści Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - pleszczo - 13-01-2014 14:07

A potrafisz też migrować fanów z jednego fanpage na inny? Bo słyszałam, że jest taka możliwość Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 13-01-2014 16:23

Potrafię. Ale migrować można tylko z fanpage o tej samej nazwie.


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - sialala5 - 13-01-2014 22:12

Znam ale nie powiem Rolleyes


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - churel - 14-01-2014 00:51

Też wiem jak Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - Zły_Szeląg - 15-01-2014 20:06

[Obrazek: fani1.jpg]

[Obrazek: fani2.jpg]

Tutaj dwie strony świeżo po zmianie nazwy. Zmiana nazwy i rodzajów wrzucanej zawartości + delikatne promowanie sprawiła, że strona stała się bardzo atrakcyjna dla nowych fanów i "wróciła do życia" Big Grin

Podsumowując - przerobiłem dwie gimbusiarskie strony ~50k na strony o ciekawej tematyce. Jak widać fanów nie ubyło, a przybywają nowi, a strona dodatkowo nabiera dużo większej aktywności Smile


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - donmateo16 - 15-01-2014 20:40

Odpowiednia fraza w google i można znaleźć sposób za free....


RE: Zmienię nazwę Twojego fanpage, bez limitu fanów! - PremAccHack - 15-01-2014 22:46

,np. taka fraza: http://youtube.com/watch?v=fJDOtjmOreY