Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D (/Temat-Typy-NBA-mareczka-bo-wygonili-od-badiiego-D-80276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - C4mp3R - 20-11-2013 22:51

Tak, on wybiera -3.5 GSW, ale stawia w tym wypadku na Memphis, więc jest taki handicap jak mareczka.


Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - NowyKoles - 21-11-2013 06:22

Portland weszlo, memphis z tego co widze na live tez wejdzie, trzeciego zakladu nie moglem obstawic bo bet365 nie mial go w ofercie. Dzieki ;-)


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - pawel741 - 21-11-2013 07:07

I kolejne dobre i oczywiście trafne typy ! Smile Wielkie dzięki Smile


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - mareczek - 21-11-2013 07:20

No coz, sory za ten typ z Gayem. Zabraklo 2 punktow, mial 18. DeRozan zaswirowal i sypnal az 33 Big Grin Zastanawialem sie nad zagraniem zdobyczy punktowej George'a z Indiany na ktorego byla smiesznie niska linia 22 punktow, a zdobyl +30, no ale niestety wybralem Rudyego. Na szczescie malo kto( o ile w ogole ktos mial ) ten zaklad w ofercie bukmachera wiec wiekszosc bedzie na plus Smile Ja tez jestem po nocce na +160zl, no ale szkoda tego Gaya, bo byloby grubo ponad 300 Tongue


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 21-11-2013 08:16

Dzięki wielkie Smile Leci oczywiście kolejny repucik. Powoli powoli i trochę zyskam. Mam nadzieję, że wczoraj nie zrobiłem problemu. Po prostu jestem zielony, jeśli chodzi o NBA Smile Dzięki za pomoc jeszcze raz i powodzenia w dalszym typowaniu!!!


Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - NowyKoles - 21-11-2013 08:23

Wreszcie jakis konketny typer :-) oby tak dalej. Ja prowadze swoja progresje wiec aby od niej nie odbiegac postawilem twoje typy tylko po funcie a szkoda. No coz mimo wszystko dziekuje 1.80 funta do przodu hahaha


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Stworkowaty - 21-11-2013 15:49

Ah dobrze, u mnie wszystko było tak jak trzeba prócz Rudy Gey więc 2 na 2 weszły. ^^


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 21-11-2013 15:52

Jak tak dalej będzie ci szło to wreszcie wyjdę na duży +, bo aktualnie było dosyć zmienne szczęście.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Stworkowaty - 21-11-2013 15:56

Dosyć zmienne szczęście? ; o 5 weszło, 1 nietrafiony bo Gay paru pkt nie trafił.. Powinieneś podziękować że osoba tak znająca się NBA udostępnia typy a nie że zmienne szczęście bo za darmo możesz dorobić.


RE: Typy NBA mareczka, bo wygonili od badiiego :D - Szaman1644 - 21-11-2013 16:04

Nie sprecyzowalem. Ja miałem zmienne szczęście jak sam typowałem. Jak dla mnie mareczek to wzór typera. Dostał już 3 repuciki i na pewno będzie ich więcej. Teraz mam nadzieję, że odrobię i wyjdę na + z jego pomocą.