Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy to możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Czy to możliwe? (/Temat-Czy-to-mozliwe-79846)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy to możliwe? - Majka - 12-11-2013 16:40

(12-11-2013 16:35)Olesuaw napisał(a):  dostałem maila za była awaria. stracilem przez to mase leadów

Skąd wiesz, że straciłeś masę leadów? Nie działało pliki1 i video2 (którego nie mamy Smile )
Każdy dostał meila


RE: Czy to możliwe? - pixel21 - 12-11-2013 17:27

Ja zaczynam z easy sub. Pierwszy dzien spamowałen na róznych forach . dopiero potem pomyślałem i wpadłem na pomysł jak skierować konkretną oferte dla konkretnego osbiorcy iw czoraj 25 wejśći i 2 leady 4 zł na + ;D


RE: Czy to możliwe? - damianlod - 12-11-2013 21:23

Jak to nie macie plikow 1 i video 2? Czy jestem wybrancem?


RE: Czy to możliwe? - damianus627 - 12-11-2013 21:25

Pliki 1 są, jednak nie ma video 2.


RE: Czy to możliwe? - MartinS - 12-11-2013 21:33

Wierzycie, że to była awaria? Xpokerface Z tego co zauważyłem - ponad 5-6 ofert jest opartych na JEDNEJ usłudze(jeden numer), w tym te, które akurat nie działały. Skoro przestał działać mirror PLIK oraz VIDEO, czemu reszta działała(podpięta do tej samej usługi)? Może dlatego, że te dwie oferty akurat dobrze konwertowały i to był dobry moment na 'nadrobienie' zysku? Smile Zarabiajcie dalej na nich. Nie dość, że gówno, nie pieniądz, to jeszcze takie wałki.


RE: Czy to możliwe? - JuNiOrSoDa - 12-11-2013 22:19

Ludzie, na których "zarabiacie" często tez robią tak, ze wchodzą w link aby się upewnić czy to jest to co klikał wcześniej i trzeba było podać numer. Jak zobaczy, że tak to zamyka stronkę a wejścia lecą Wink


RE: Czy to możliwe? - damianus627 - 12-11-2013 23:11

(12-11-2013 21:33)MartinS napisał(a):  Wierzycie, że to była awaria? Xpokerface Z tego co zauważyłem - ponad 5-6 ofert jest opartych na JEDNEJ usłudze(jeden numer), w tym te, które akurat nie działały. Skoro przestał działać mirror PLIK oraz VIDEO, czemu reszta działała(podpięta do tej samej usługi)? Może dlatego, że te dwie oferty akurat dobrze konwertowały i to był dobry moment na 'nadrobienie' zysku? Smile Zarabiajcie dalej na nich. Nie dość, że gówno, nie pieniądz, to jeszcze takie wałki.
Zobaczyli, że dobrze idą leady, to postanowili sobie zarobić.
Cóż poradzić. Stawki mają, jakie mają, a ludzie dalej zarabiają u nich, gdzie w sieci CPA za taką ofertę trochę więcej.


RE: Czy to możliwe? - aero2 - 13-11-2013 01:07

Jak tak źle, to dajcie przykład CPA z wypłatami codziennie i bez potrzeby posiadania strony, źródło promocji każde.


RE: Czy to możliwe? - sqmany - 13-11-2013 08:19

Dziwne, akurat w ten dzień miałem 1500 klików i 0 leadów z plików, w dodatku nie dostałem żadnego maila informującego o awarii, bardzo dziwne.


RE: Czy to możliwe? - masterex2 - 13-11-2013 09:08

tylko że ludziom aktywowalo subskrypcje więc easy zarobiło my nie...Dam sobie głowę uciac,że to nie przypadek