Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga - Kradzież nr 2! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Uwaga - Kradzież nr 2! (/Temat-Uwaga-Kradziez-nr-2-79624)

Strony: 1 2 3 4


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Killer - 08-11-2013 11:38

(08-11-2013 11:03)mickej2501 napisał(a):  Ale bym sie wkruw.. nie dziwie ci się męcz administracje! Niech pokażą swój profesjonalizm i nich ci oddadzą jakoś pieniądze.

Oddadzą? wolne żarty, to nie instytucja charytatywna, jedyne co mogą zrobić to zabezpieczyć się na przyszłość wprowadzając jakąś dodatkową weryfikację. W sumie każdy program afiliacyjny takich weryfikacji nie posiada i nie dziwie się że na easysub też czegoś takiego nie było i nie ma.
W adtaily, adkontekst, onecie czy adsensie wypłata to też 2 kliknięcia i żadnych potwierdzeń czy weryfikacji nie ma.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - mickej2501 - 08-11-2013 12:05

Troche dziwne bo mogę sobie zlecic wyplate na znajomego i powiedziec ze mnie okradli i wymusić trochę afery i grosza Smile Ciężko w sumie wieżyc w to...


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - wicekq - 08-11-2013 12:22

Dodali już ze wypłaty trzeba potwierdzać na emailu


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Marcopl2 - 08-11-2013 12:22

Przestrzegam innych, jednak mogło dojść do mojego błędu, okazało się, że miałem konto o takim samym haśle na innej witrynie Nie moge nikogo podejrzewać o kradzież, jednak lepiej używajcie innych haseł do programów w których zarabiacie.

Easysub poinformowało mnie, że nie długo wprowadzą nowe zabezpieczenia Smile.

Mam nadzieje, że wszyscy będziemy bezpiecznie wypłacać pieniądze Smile.

No cóż człowiek uczy się na błędach.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Rzeziu - 08-11-2013 12:25

No to teraz możesz iść na policje i zgłosić fakt dodając, że masz podejrzanego o dokonanie włamania na konto w serwisie easysub oraz kradzież z takowego konta pieniędzy przez serwis freebiz.pl.


Daniel pisze, że podejrzany, a nie oskarżony.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - szamus200 - 08-11-2013 12:28

Numer konta z którego przelano kase pochodzi z BRE BANK'U w łodzi bo sprawdziłem;p


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - daniel42na - 08-11-2013 12:32

(08-11-2013 12:25)Rzeziu napisał(a):  No to teraz możesz iść na policje i zgłosić fakt dodając, że masz podejrzanego o dokonanie włamania na konto w serwisie easysub oraz kradzież z takowego konta pieniędzy przez serwis freebiz.pl.

No to teraz freebiz może iść na policje i zgłosić fakt pomówienia, publicznego oczerniania, bezpodstawnego oskarżania o kradzież itp itd.

Nie wyciągajcie zbyt pochopnych wniosków Undecided Lepiej edytuj ten post Tongue

EDIT: Rzeziu przeczytaj art 212 kk, zresztą to powinienem skierować bardziej do autora tematu, który pisze
Cytat:Przestrzegam innych, jednak mogło dojść do mojego błędu, miałem konto o takim samym haśle na witrynie freebiz.pl - Więc ostrzegam że to oni mogli wyłudzić środki z mojego konta..
a nie do Ciebie. Smile

Nie szarżujcie z wyobraźnią, czy naprawde myślicie że serwis zarabiający dziesiątki tysięcy złotych dziennie pierdząc w stołek i wysyłając wypłaty raz na pare dni pokusił by sie na jakieś grosze włamując się na konta?? Smile


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - mickej2501 - 08-11-2013 12:49

Coś czuje że przez takie tematy wyjdzie LIPA konkurencje za oczernianie itp będą się sądzić czy coś w tym stylu.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Danysuw - 08-11-2013 13:03

Nie ma to jak okradziony oszust hehehe Smile I tak juz nic nie zdzialasz... raczej nie pojdziesz na policje i nie powiesz, ze zostales okradziony z pieniedzy, ktore zarobiles oszukujac ludzi Smile


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - 4midable - 08-11-2013 13:08

To nie jest oczernianie. Panowie to jest stwierdzenie faktu.

Jeśli ktoś powie "miałem takie samo hasło do konta bankowego w PKO i mBanku" i z pko zginęła kasa to jest oczernianie? Po prostu stwierdzenie faktu. Możliwe że użytkownik posługiwał się jeszcze hasłem gdzieś indziej