Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? (/Temat-Ile-tak-na-prawde-traci-poszkodowany-78916)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - sqmany - 28-10-2013 21:32

@UP
Jak nie ma skoro po kilkudziesięciu smsach dostanie to doładowanie? Idea


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - A$AP - 28-10-2013 21:33

Omg co ty za bzdury wypisujesz. Przecież dana osoba dostanie to doładowanie o ile spełni warunki zawarte w regulaminie, więc gdzie tu niby oszustwo.


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Bandaid - 28-10-2013 21:37

Cytat:Omg co ty za bzdury wypisujesz. Przecież dana osoba dostanie to doładowanie o ile spełni warunki zawarte w regulaminie, więc gdzie tu niby oszustwo.
Doładowanie 25 złotych za 100zł stracone w SMSach, i to jak sama się upomni. Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz Smile


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - A$AP - 28-10-2013 21:48

No, ale dostanie je przecież tyle, że najpierw musi się sporo wykosztować. Wiadome jest, że nikt nie da darmowego doładowania za podanie jedynie swojego numeru telefonu. Jeśli już to oszustwem jest "darmowe" doładowanie, czy nazwa strony "doladuj-za-darmo"


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - kacpros - 28-10-2013 21:55

Jak was czytam to mi się płakać chce... Jak można bogacić się wykorzystując w ten sposób inne osoby? Jesteście żałośni...


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - damianus627 - 28-10-2013 22:06

Użytkownicy robią wszystko legalnie. Ktoś może mieć pretensje do siebie że nie czyta regulaminu.


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - szamus200 - 28-10-2013 22:07

To co robisz w tym temacie? Albo dziale?


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Captain - 28-10-2013 22:34

Najbardziej dochodowy w Easysub jest ponoć Lokalizator czy coś takiego, który rzekomo pozwala uzyskać dostęp do treści smsów wybranej osoby. Chyba nie wmówicie mi, że ten kto się nabierze faktycznie dostanie dostęp do smsów wskazanego przez siebie numeru? Undecided


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - milly93 - 28-10-2013 22:39

Captain jeśli nie wiesz o co chodzi to dlaczego się tu udzielasz? Lokalizator jak sam easysub podaje to serwis rozrywkowy który podaje ci przypadkową nazwę ulicy na której jest numer telefonu który wpiszesz. Nie ma tam nic o czytaniu czyihś sms... Proszę o lepsze zapoznanie się z tematem jeśli chcesz wdawać się w dyskusję. Pozdrawiam.


RE: Ile tak na prawdę traci poszkodowany? - Captain - 28-10-2013 23:21

Kiedyś zarejestrowałem się w Easysub, jak jeszcze zastanawiałem się czy zająć się takim sposobem zarobku, czy jednak nie i było tam coś takiego. Ok, nie nazywało się Lokalizator, pomyliłem nazwy, ale było.

Aż się specjalnie zarejestrowałem aby to sprawdzić. Nie ma już tego z smsami, ale było, pamiętam dobrze. Jest za to aktualnie coś bardzo podobnego, a mianowicie szpieg facebook, który działa na tej samej zasadzie tylko, że zamiast przechwyconych smsów, są przechwycone wiadomości znajomych z facebooka:
http://szpieg-fb.pl/ejq5


Uważam, że takie zarabianie na naiwności innych powinno trafić na jakąś czarną listę sposobów zarabiania przez internet i być na forum tępione, a nie promowane.