Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Dział - Premium Sektor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy Dział - Premium Sektor (/Temat-Nowy-Dzial-Premium-Sektor-78726)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - surfer0700 - 28-10-2013 19:43

Moje zdanie na ten temat wygląda właśnie tak, nie ma jeszcze ostatecznego postanowienia reszty ekipy, także śmiało można dyskutować. Chciałem po prostu mniej więcej zobrazować nasze wstępne założenia.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - daniel42na - 28-10-2013 19:49

No to czas pokaże, jeśli userom będzie się podobać to będą regularnie kupować dostęp i utrzymywać aktywność, a jeśli nie to zginie śmiercią naturalną.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - damianus627 - 28-10-2013 20:05

No to wszystko zależy też od ceny, za jaką dział będzie dostępny. Jeśli będą naprawdę wartościowe materiały, to mogę zapłacić tę kilkanaście FG i dzięki temu wspomóc forum.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - Szaman1644 - 28-10-2013 20:08

(28-10-2013 20:05)damianus627 napisał(a):  No to wszystko zależy też od ceny, za jaką dział będzie dostępny. Jeśli będą naprawdę wartościowe materiały, to mogę zapłacić tę kilkanaście FG i dzięki temu wspomóc forum.

Chyba tu mowa będzie o kilkuset, bo tak to każdy by miał dostęp Smile


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - poczmail - 29-10-2013 20:01

(28-10-2013 19:32)surfer0700 napisał(a):  Dane i tak będą wyciekały. Przypomnijcie sobie pajaca o nicku: Skipi.
Obojętnie czy ktoś ma konto 2 lata czy 2 miesiące, nie ma różnicy.
W dziale będą znajdowały się unikatowe 'tematy' tworzone tylko i wyłącznie przez ekipę forum.
Materiały będą dodawane SYSTEMATYCZNIE dlatego jeżeli ktoś 'nie przedłuży' sobie okresu, to nie będzie wiedział co tam się dalej pojawia - proste.
Idea tego działu jest inna niż 'zapobieganie wyciekom danych'.

I nie porównujmy Strefy Wtajemniczonych za te kilka FG, z tym działem, bo to zupełnie coś innego.
Cierpliwości.

Owszem, wyciek danych jest nieunikniony. Jednakże...różnica prawdopodobieństwa wystąpienia tego procederu wśród "świeżaków", a wśród użytkowników z jakąś względnie ugruntowaną renomą i stażem jest kolosalna. Jak często zdarzają się przypadki prób oszustw w dziale z transferami pieniężnymi przez nowych, a przez tych "stałych"? Poza tym jeśli ten dział będzie bardzo wartościowy i wiele osób skusi się na wykup dostępu, to ciężko będzie zapanować nad ograniczeniem wycieku danych do minimum - a to z kolei spowoduje poczucie bezkarności i zwietrzenia łatwej okazji do zarobku cudzym kosztem, jak to Polacy potrafią często robić.


Jeśli to ma być faktycznie dział PREMIUM, z UNIKATOWYMI materiałami, niech będzie on przeznaczony dla realnie oddanych i wiernych użytkowników. Najpierw niech dana osoba da coś od siebie, by mogła korzystać z późniejszych dobrodziejstw. Dlatego też ja w dalszym ciągu uważam, że wprowadzenie rygorystycznych wymogów byłoby dobre dla wszystkich - ale to moje prywatne zdanie.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - surfer0700 - 30-10-2013 11:56

Kto wg. Ciebie jest "realnie oddanym i wiernym użytkownikiem" ?
I w jaki sposób mamy ich weryfikować? Oszusta nie poznasz. Staż nie ma znaczenia.
Jak nie znam go w 'realu' to nie znam go w ogóle, choć i w realu przyjaciele potrafią sobie sprzedaż kosę. Jasne, Twój punkt widzenia jest szlachetny i piękny, ale moim zdaniem raczej nie bardzo możliwy do zrealizowania.


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - Admin - 30-10-2013 13:51

Generalnie pomysłem było to aby działało to jak na zagranicznych forach o SEO, gdzie jest zamknięty dostęp za 80-150~$$, tu oczywiście cena była by inna, a dostęp czasowy. Powstałaby również specjalna grupa dla użytkowników (powiedzmy BOLDowany Nick), która by dostęp do takowego działu miała.
Wciąż pracujemy nad pomysłem z ekipą, w listopadzie na pewno zdradzimy więcej Smile


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - poczmail - 30-10-2013 16:32

(30-10-2013 11:56)surfer0700 napisał(a):  Kto wg. Ciebie jest "realnie oddanym i wiernym użytkownikiem" ?
I w jaki sposób mamy ich weryfikować? Oszusta nie poznasz. Staż nie ma znaczenia.
Jak nie znam go w 'realu' to nie znam go w ogóle, choć i w realu przyjaciele potrafią sobie sprzedaż kosę. Jasne, Twój punkt widzenia jest szlachetny i piękny, ale moim zdaniem raczej nie bardzo możliwy do zrealizowania.

Przez jakże wzniosłe określenie "realny i wierny użytkownik" miałem na myśli osoby, które już jakiś czas aktywnie uczestniczą w życiu tego forum, mają względnie ugruntowaną renomę, niezszarganą reputację i staż większy od "mocno zaawansowanego świeżaka". Wiadomo, i wśród takich znajdą się 'wybryki', ale na pewno będzie ich stanowczo mniej niż w przypadku wszystkich, włącznie z każdym, nowo zarejestrowanym użytkownikiem.

A przez kontrolowanie "elitarności" tej strefy rozumiem walkę z osobami, które publicznie ujawnią zawarte tam materiały w innym miejscu w sieci. Bo chyba nie macie zamiaru godzić się na bezkarne kopiowanie wstawianych tam treści? Wiadomo, niemożliwym czynem jest, by wyłapać wszystkich praktykujących nieuczciwe zagrania, ale w "oczywistych przypadkach", np. jawnego publikowania poradników na konkurencyjnych forach, czy udowodnionej sprzedaży kopiowanych materiałów, delikwent musi być niezwłocznie wydalony, a dostęp do strefy bezpowrotnie odebrany.


Cytat:Generalnie pomysłem było to aby działało to jak na zagranicznych forach o SEO, gdzie jest zamknięty dostęp za 80-150~$$, tu oczywiście cena była by inna, a dostęp czasowy. Powstałaby również specjalna grupa dla użytkowników (powiedzmy BOLDowany Nick), która by dostęp do takowego działu miała.
Wciąż pracujemy nad pomysłem z ekipą, w listopadzie na pewno zdradzimy więcej


Czekamy. Wink


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - B_Y_K_U - 30-10-2013 17:21

W związku z całą tą dyskusją ciekawi mnie jedna rzecz... Jak będzie w tej sytuacji rozpatrywana sprawa takich osób jak jaSmile To znaczy na forum mój staż to kilka miesięcy, postów mam ile mam, reputacji też (nie za dużo)Lol Nigdy nikogo nie okradłem ani nie oszukałem i nie mam takiego zamiaru, ale przecież przez net zbytnio tego nie udowodnię. O zarabianiu w internecie wiem niewiele, cały czas się uczę. Forum odwiedzam codziennieBig Grin
Dostępem do tego działu byłbym zainteresowany. Jednak jeśli nie mam postów liczących w tysiącach, setek punktów reputacji i stażu na forum liczonego w latach jestem wykluczony?
Zwykłe pytanie. Nie chcę wywołać kłótniSmile


RE: Nowy Dział - Premium Sektor - daniel42na - 30-10-2013 17:32

Cwaniaczki są wszędzie, ale większość osób ma też konta na innych forach i chyba nikomu nie będzie na ręke jeśli ktoś zacznie rozdawać lub sprzedawać coś za co zapłacili.. Znalezienie ewentualnego chwasta i wyciągnięcie konsekwencji trudne nie jest Tongue