Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zaczać z bukmacherstwem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Chcę zaczać z bukmacherstwem (/Temat-Chce-zaczac-z-bukmacherstwem-78574)

Strony: 1 2 3


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - badii - 21-10-2013 20:59

Idziesz do punktu, szukasz tablicy z Ligą Mistrzów, wpisujesz na karteczce numer spotkania, na kogo stawiasz, idziesz do pani i stawiasz Smile


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - Szaman1644 - 22-10-2013 18:37

A jeszcze mam pytanie odnosnie zakładów. Gdybym postawił 2 zaklady na 1 kupon. Wtedy jest o wiele większa stawka i dajmy na to 1 zespół by wygrał, a 2 przegrał, więc co wtedy? Liczy mi się po tym kursie, który był dla danej drużyny czy jak? Czy wogóle nic nie wygrywam, bo tego nie ogarniam Smile


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - damianus627 - 22-10-2013 18:40

Wtedy przegrywasz cały kupon.


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - Szaman1644 - 22-10-2013 18:41

Aha. UU to dość kiepskawo. Zobaczymy czy dzisiaj wygram. Pierwszy raz stawiałem. Muszę się zastanowić. Gdybym wygrał to i jutro bym stawiał za to co wygrałem Smile


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - damianus627 - 22-10-2013 18:44

No to powodzenia. Pamiętaj żeby nie przesadzać ze stawkami.


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - Szaman1644 - 22-10-2013 18:46

Co ja postawię 20 zł Smile Hehe. Dziś postawiłem 10 zł i mam nadzieję, że wygram te 21.12 zł. A ty ile maksymalnie obstawiałeś? Czy mógłbyś podać swoje typy na jutrzejsze mecze? Na co byś stawiał?


RE: Chcę zaczać z bukmacherstwem - kwenk21 - 23-10-2013 11:47

Pamiętaj swoje na początku musisz przegrać tak jak każdy z Nas nawet największy fan każdej z dziedzin swoje musiał włożyć by się mógł nauczyć wygrywać Smile