Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buchmacherstwo - START - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Buchmacherstwo - START (/Temat-Buchmacherstwo-START-78431)

Strony: 1 2 3


RE: Buchmacherstwo - START - Szaman1644 - 20-10-2013 14:06

(20-10-2013 13:02)badii napisał(a):  Szaman, zapraszam na ggSmile

Mogę prosić do ciebie jakiś numer GG?


RE: Buchmacherstwo - START - damianus627 - 20-10-2013 14:09

@Szaman badii gg ma podane w profilu.


RE: Buchmacherstwo - START - Szaman1644 - 23-10-2013 15:52

Witam wszystkich ponownie i znowu proszę o pomoc. 1 raz już postawiłem wczoraj mecz i udało mi się wygrać. Podwoiłem dzięki temu kasę i tym razem obstawilem 3 kupony na dzisiejsze mecze. No, ale nie w tym rzecz. Mam do Was 2 pytanka bardzo zasadnicze.

1. Pytałem się damianusa czy jak się postawi kilka meczy na 1 kuponie i któryś z nich zostanie nie trafiony czy się coś dostaje? On powiedział, że nie, ale dziś widziałem, jak ktoś oddawał kupon do sprawdzenia i miał chyba 3 na 5 trafionych meczów i dostał tam chyba 8 zł za to, a stawka była tylko 3 zł. Więc jak to jest?

2. Obstawiam w punkcie stacjonarnym STS. Widziałem jak jakiś gostek podawał taki długi kod dosyć i od razu drukowały się kupony. Czy można jakoś na internecie postawić, otrzymać kod i pójść z nim do buchmachera, żeby już tam nic nie spisywać tylko podać kod, wziąć kupon i zapłacić?


RE: Buchmacherstwo - START - diabloo07 - 23-10-2013 15:58

1. To są zakłady systemowe, nie bierz się za nie jak dopiero zaczynasz.
2. Tak, wchodzisz na stronę bukmachera, w którym grasz i masz tam taką opcję.


RE: Buchmacherstwo - START - Szaman1644 - 23-10-2013 16:02

No to trochę za późno. Już postawiłem, ale małe kwoty 5, 5 i 10 zł Smile A czemu mam się nie brać? Wytłumaczyłbyś mi je trochę? Czy się wkońcu coś dostaje jak jakaś część tylko zostanie trafiona?


RE: Buchmacherstwo - START - Traw3k - 23-10-2013 18:05

Ja nie wiem, po co STS, Totolotek, Fortuna itd opisują wszystko na swoich stronach internetowych, co to jest zakład systemowy, jak go zagrać, gdzie można składać sobie kupony online itd - skoro ludzie tego nie czytają.

W dodatku w każdym stacjonarnym punkcie wszystko jest opisane, czy to na kartkach na tablicy, czy na broszurkach. Rolleyes


RE: Buchmacherstwo - START - Szaman1644 - 25-10-2013 17:13

Wiesz, ale nikt nie pójdzie jakoś nie przygotowany. Raczej każdy poczyta i popyta się najpierw i dlatego założyłem ten temat, żeby się czegoś dowiedzieć. Zapraszam do śledzenia mojego dziennika pracy. Będę tam także umieszczał moje wzloty i upadki z Buchmacherki.