Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock był i się zmył ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock był i się zmył ! (/Temat-Restock-byl-i-sie-zmyl-7755)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Restock był i się zmył ! - Parada - 27-05-2010 07:29

Cholera ;/ Wczoraj siedziałem z wami na TS3, a ja 15-20 min opuściłem go przed restockiem... Ale dobra, już 1 nagrodę wygrałem, resztę PTZ dam na sklepik Wink


RE: Restock był i się zmył ! - gorasta - 27-05-2010 07:54

KÓRWA!!!!!! Akurat wczoraj zakaz na kompa ja pierdole!!!!!


SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad


RE: Restock był i się zmył ! - matt88 - 27-05-2010 08:11

Fak ;/ i znowu przegapilem . Ma sie to ku*wa szcescie ;|


RE: Restock był i się zmył ! - Yanke$ - 27-05-2010 08:31

No, szkoda... Niestety w środku tygodnia o siedzeniu na kompie mogę pomarzyć. Jedynie weekendy, a i to nie jest pewne. Cóż, mówi się trudno, żyje się dalej. Zbieramy PTZ dalej i czekamy na następne restocki.

A i oczywiście gratuluję serdecznie szczęśliwcom (czyt.tym, którzy coś wygrali). Big Grin


RE: Restock był i się zmył ! - Hoffman - 27-05-2010 08:32

Małe pytanko, czego używaliście do wypełniania danych a raczej, co działało?


RE: Restock był i się zmył ! - dante - 27-05-2010 09:13

jeb wchodze a tam juz same tapety i paypale od 14000 ptz :/ a siedzialem na kompie jak sie restock zaczał tyle ze wyszedlem


RE: Restock był i się zmył ! - Slivovica - 27-05-2010 09:40

Nie udało mi się wbic na restock. Ale przynajmniej wycieczka była udana Wink


RE: Restock był i się zmył ! - korbakornik - 27-05-2010 09:42

to mnie tesh sie nie udalo wejsc w dobrym czasieTongue i mac byl bardzo dlugoTongue rok zbierania punktow i bez pocenia sie ze ktos nas uprzedzi mozna bylo miec ciekawy sprzetTongue


RE: Restock był i się zmył ! - wodnik1990 - 27-05-2010 10:28

Mój drugi restock i kolejne nagrody. W kwietniu koszulka, teraz $200 z 3 kont. Bardzo udany był ten wczorajszy moim zdaniem, spokojnie wbiłem bez napinania się z 3 kont po PayPale. Godzina OK, zero przycięć, "Whoops'ów", itp. Oby taki był każdyWink
Pozdro i dzięki dla ekipy z TS.


RE: Restock był i się zmył ! - Czarny767 - 27-05-2010 11:16

Dla mnie ten restock to był miód! Wszystko chodziło bez zastrzeżeń,szybko. Zdobyłem wkońcu nagrodę! 25$ Smile